Evde Çorap İşi 2014

Ek iş yaparak aylık olarak kazançlarınıza ek bir kazanç ekleyebilir, eve olan toplam gelirleri biraz da olsa arttırabilirsiniz. Bunun için günümüzde çeşitli olanaklar bulunmaktadır. Bunlardan biri de evde ek iş yaparak para kazanma yöntemidir. Günümüzde ek iş olarak evde yapılabilir çeşitli işler bulunuyor. Bunlardan birisini bugün sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bugün sizlerle paylaşmak istediğimiz evde çorap işiyle birlikte bundan böyle sizlerde ek gelir edebilir, bu sayede evde çorap işi yaparak bu basit işle birlikte ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Her ne kadar ek gelir olarak gözüküyor olsa da bugün günümüzde bu ek gelirle birlikte evini geçindirmekte olan bireyler bulunuyor.

Evde Çorap İşi 2014

Evde Çorap İşi 2014

Sizlerde eğer ki bir kazanç kapısı arıyorsanız, Türkiye’de birçok çorap işi vermekte olan firma mevcuttur. Bu firmalarla görüşebilir ve basit olan bu işi yaparak siz de kazanç elde edebilirsiniz. Çoraplar sizlere gelir ve bu çoraplarda ki defolu kısmı bularak bu kısmı ayırır ya da düzeltirsiniz. Bu sayede çorabı tekrar satışa kazandırırsınız. İşiniz bundan ibarettir.

Aldığınız çorap işi sonrasında ise ödeme sizlere hesabınıza havale ile yapılır ya da elden teslimat yapılırken ödemeniz de bir yandan gerçekleştirilir. Sizlere gelecek olan çoraplar ise, kargo yoluyla sizlere gönderilmekte olup aynı şekilde siz de kargo ile ürünleri tekrar göndermelisiniz. Bu iş, defoyu aramak ve çorapta defo varsa bu defolu kısmı düzeltmekle bitiyor. Ancak bu iş biraz titizlik ve dikkat gerektiren bir iştir. Bu nedenle çalışacağınız bu işte gerçekten titiz olmalı ve ürünlere zarar vermeden çalışmanızı göstermeniz gerekmektedir.

Sizin bu alanda daha önce bir tecrübeniz olduysa, tecrübelerinizi belirterek sizlerde aşağıda yorum kısmına kendinizden bahsedebilir, bu işle ilgili talebiniz varsa da yine mail adresi v.b. bilgilerinizi belirterek de eve çorap işi verebilecek firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın