Evde Kutu Katlama İşi 2014

Evde iş yapmak için çeşitli firmalar ya da çeşitli işler arıyorsanız, sizlere bugün tavsiye edeceğimiz, ev hanımları tarafından yapılabildiği gibi evde yaşamının geri kalanını sürdüren erkekler için de uygun bir iştir. Yapılabilir çeşitli evde işler sayesinde ek gelir kazanabilir ve böylelikle eve gelecek olan aylık gelirlere az da olsa katkı da bulunabilirsiniz.

Günümüzde evde kutu katlama işi yapılarak doğru ve hızlı şekilde para kazanma olasılığınız mevcuttur. Dilediğiniz her zaman çeşitli firmalara ulaşarak, kutu katlama işi alabilir ve çok cüzi miktarda belli sayıda ki kutuya göre para kazanabilir ya da kutu başı belli miktarda ücretler alabilirsiniz.

Araştırdığımız firmalar doğrultusunda verilen fiyatlara baktığımızda bu iş pek yorucu olmadığından ve hızlı bir iş olduğundan 1000 adet kutu katlama işi için 10 TL gibi bir ücret verildiğini söyleyebiliriz. Kutuları almak için bulunduğunuz İlçe yakın ise gidip kendiniz teslim alabilirsiniz. Eğer uzakta oturuyorsanız, kargo yoluyla teslim alma gibi bir imkanınız da bulunmaktadır.

Evde Kutu Katlama İşi 2014

Evde Kutu Katlama İşi 2014

2 – 3 adet kutuyu çok ortalama 5 – 6 saniye içerisinde el becerinize/ el hızınıza göre katlayabileceğiniz için 1000 adet için ödenen 10 TL sizlere az gelmemeli diye düşünüyoruz. İster tek başınıza ister aile fertlerinden biri ya da birkaçı ile isterseniz de komşularınızla birlikte bu işi gerçekten kolay ve hızlı bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Ve hatta günümüzde firmalardan iş alarak komşularına iş veren kişilerden de olabilirsiniz. Bu sayede sizler bir grup olmaktasınız ve grubunuzun başı siz olduğunuz için “grup başı” kazanç elde edebilirsiniz. Bu şekilde de yan gelir elde edilebileceği gibi, toplu olarak çalışılarak da gelen parayı bölerek en iyi şekilde de gelir elde etmiş olabilirsiniz.

Firmalara ulaşmak için ister iletişim bilgilerinizi buradan yorum olarak bırakarak onların size ulaşmasını sağlayabilir isterseniz de çeşitli kariyer, iş ilanları gibi sitelere girerek bu tarz sektörde bulunan firmaların iletişim bilgilerini arayarak bulabilir ve direkt olarak onlara ulaşabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın