Facebook Ne Zaman Kuruldu? – Facebook 10 Yaşında!

Facebook’a bugün giriş yaptığınızda ana sayfada farklı bir mesaj ile karşı karşıya geliyorsunuz. Facebook’un bugün 10. yılının kutlandığına dair bir mesaj olduğunu görebilirsiniz. www.facebook.com adresine giriş yaptığınızda, Facebook hesabınıza giriş yapmadan önce bu mesajı görüntülemeniz mümküdür.

Facebook Ne Zaman Kuruldu? - Facebook 10 Yaşında!

Facebook Ne Zaman Kuruldu? – Facebook 10 Yaşında!

4 Şubat 2004 yılında Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, Türkiye ve Dünya’da sayılı sosyal ağlardan birisi olmayı başarmıştır. Günümüzde ise en çok kullanılmakta olan Sosyal ağların başında gelmektedir. Milyarları bulan kullanıcı sayısıyla beraber Facebook, bugün 10. yaşını kutluyor.

Facebook, bugün 10. yılını kutlarken bir yandan da kullanıcılarına teşekkürlerini sunuyor. Sevgi dolu bu teşekkürleriyle beraber bir de özel uygulama yapan Facebook, ziyaretçilerinin kayıt olduğu günden bu güne kadar ki durumlarını görebilmeleri için https://www.facebook.com/lookback adlı uygulamayı geliştiriyor. Bu uygulamaya giriş yaptığınızda, anılarınızı hatırlayabileceğiniz video ya da resimlerle karşılaşyıorsunuz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın