Facebook Sayfası Açma

Sosyal ağların en büyüğü olan Facebook, günümüzde internet dünyasında yoğun şekilde güncel bir web site olmasıyla beraber neredeyse Türkiye’de de her 10 gençten 8’inin hesabının olduğu kapsamlı bir platformdur. İnternet aracılığıyla arkadaşlarınızla muhabbet ederek, sohbet ederek, karşılıklı paylaşım içerisinde sosyalleşebileceğiniz bir platform olan Facebook’ta çok uygulama var. Hem ziyaretçiler hem de üye olanlar için bu birçok uygulamalara katılabilir ya da bu uygulamalardan yararlanabilirsiniz.

Günümüzde son zamanlarda en çok aranan konu, Facebook sayfası nasıl açılır? şeklinde sorular oluyor. Bu soruyu aşağıda güzel bir yazı olarak ele almayı planladık ve sizlere de bu konuda yardımcı olacağız.

Facebook’ta öncelikle birçok hayranı olduğunuz sanatçı, oyuncu, şarkıcıdan tuttuğunuz takımlara, eğlenebileceğiniz platform oluşturmaktan çeşitli haber sayfalarına kadar her çeşitlikte haber sayfası açmanız mümkündür. İyi haberler yapmanız ya da iyi güncellemeler yapmanız, sizlere sayfanızı beğendirecek çok kişinin gelmesini sağlar. Siz de hayranı olduğunuz bir takım ya da sanatçıyla alakalı bir sayfa kurmak istiyorsanız, aşağıda ki adımları uygulayabilirsiniz:

Facebook Sayfası Açma

– Bir Facebook üyeliği gerekiyor. Kendi üyeliğiniz varsa e-mail ve şifre ile girişinizi tamamlıyorsunuz.

– Giriş yaptıktan sonra Sayfa oluşturmak için hiç bir engel kalmadı denilebilir. http://www.facebook.com/pages/create.php adresini tarayıcınıza kopyalayıp açıyorsunuz ve karşınıza Facebook sayfası oluşturma ekranı gelecektir. Sayfanızın hangi kategoride olacağını seçip ilerliyorsunuz. Yine detaylı bilgileri girip, sayfa adı ve diğer bilgileri de doldurduktan sonra sayfanız sizlere düzenlenecek bir biçimde oluşturulmuş olarak karşınıza gelecektir.

– Sayfanıza profil resmi vb. ayarlamalarınızı yapıp tamamladıktan sonra, çevrenizi sayfanıza davet ederek sayfanızın hayranlarını çoğaltabilirsiniz. Sayfanızın çok beğeni olması, çok popüler olması demektir. Ne kadar çok popüler olursa, sizlerde o kadar çok kişiye hitap edebileceksiniz demektir.

– Son olarak bu yazımız dışında da hem Facebook hem de Twitter ile alakalı kullanım, kurulum, takipçi arttırma ya da sayfanıza hayran çekme gibi konularla ilgili bilgi almak için Küçük Enişte‘yi İnternet Dünyası kategorisi üzerinden takip etmeye devam edin.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın