Fenerbahçe – Galatasaray derbisini nereden dinleyebilirim?

Dünyanın derbisi olarak kayıtlara geçen ve her yıl ayrı bir keyifle izlenen Fenerbahçe – Galatasaray derbisi bu hafta gerçekleşiyor… Lig’te bu hafta 25 ekim pazar günü gerçekleşecek olan derbi maçına geri sayım için günler sayılmaya başlanırken, her iki takımda da hazırlıklar tamamlanmaya başlanıyor.

derbi mac dinle

derbi mac dinle

Her iki takımında birbiriyle ezeli rekabet içerisinde olmasının yanı sıra, iki takımda maçı kazanmak adına tüm hazırlıklarına devam etmektedirler. Peki ya Fenerbahçe Galatasaray derbi maçı ne zaman? saat kaçta? hangi kanalda canlı ekranlara gelecek? Veya nereden dinleyebilirim?

Spor Toto Süper Lig’de ilk yarının ilk 14. haftası içerisinde 25 Ekim 2015 Pazar günü,  Fenerbahçe Galatasaray derbisi gerçekleşecek. Tarihleri belli olan derbi, Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadı‘nda gerçekleşirken; mücadeleyi canlı yayın olarak Lig TV verecektir. Maçın başlama saati ise 19.00‘dur.

fb gs derbi maci 25 ekim

fb gs derbi maci 25 ekim

Fenerbahçe – Galatasaray derbisini nereden dinleyebilirim? 

Bu zamana kadar canlı olarak izlediğim bu derbiyi arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla güzel bir site aracılığıyla derbi maçını dinleme olanağından faydalanabiliyormuşuz. Bu zamana kadar her ne kadar canlı yayında izlemiş olsam da; bu hafta trafikte, yolda olacağım…

Bu maçı canlı yayında izleyememe nedeniyle trafikte, yolda, televizyon karşısında ya da Lig TV ekranlarında olamayanlar için maç dinle sitesini bende size önermek istiyorum. Arabadasınız ve maçı kaçırdığınız için üzülüyor musunuz? Pek umutsuz olmayın. Eğer ki telefonunuzda az da olsa internet kullanma hakkınız var ise, Macdinle.com sitesinin mobil sitesine girerek de çok basit şekilde Lig TV’nin canlı yayında sunacağı derbi maçını birçok spor radyodan dinleyebilirsiniz. Bu radyolar şunlardır:

  1. TRT Radyo 1
  2. Radyo Spor
  3. Radyo Fenerbahçe
  4. GS Radyo
  5. Radyo Bilyoner
fenerbahce galatasaray derbi maci 25 ekim

fenerbahce galatasaray derbi maci 25 ekim

Maç dinleme sitesinin mobil sitesine girmek için siz de mobil maç dinle adresini kullanabilirsiniz. Direkt olarak telefonunuzun ekranına uyumlu olacak olan bu sayfa sayesinde istediğiniz radyo kanalından birine girerek radyo aracılığıyla derbi maçını takip edebilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın