Finansbank 1000 tl Bedava Kredi Kampanyası

Finansbank’ın yepyeni kampanyasını sizlerle buluşturmak istiyor, haberdar etmek istiyoruz. Finansbank 1000 TL bedava kredi kampanyası yaparak, sizlere faizsiz kredi veriyor. Çekeceğiniz 1000 TL krediyi 10 aylık vade ile geri ödeme imkanı sunuyor. Finansbank’ın 1000 TL’lik bedava kredisi için bazı şartlar bulunmaktadır. Bunları da aşağıda sizler için paylaştık.

Finansbank 1000 tl Bedava Kredi Kampanyası

Finansbank 1000 tl Bedava Kredi Kampanyası

Finansbank kredi kartına ilk defa başvuru yapıyor olmalısınız. Başvuruyla beraber kredi kartınız onaylandıktan sonra bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzu Aralık 2013 içerisinde yapmanız gerekiyor. Ardından yapılan başvurular için bu kampanya geçerli olmayıp, kampanyayı kaçırmış olacaksınızdır.

Kampanya için CardFinans GO ya da Fix Card dışında diğer kredi kartlarına başvuru yaparak yararlanma olanağınız bulunuyor. Bu belirtilen 2 kredi kartına başvuru yapıldığında, bedava krediden yararlanamıyorsunuz.

Kredi kartı başvurusu yaptınız. Onaylandı. Ardından Finansbank ATM’lerini kullanarak bedava 1000 TL kredi alabilir, bu kredi kampanyasından 1 defalığına olmak kaydıyla yararlanabilirsiniz. ATM’leri kullanarak bu 1000 TL tutarı çekebilirsiniz. Kullanabileceğiniz bedava kredi 250 TL’den başlayıp maksimum 1000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Kullanacağınız bu tutarı kredi olarak çektiğiniz ay içerisinde geri ödemesi ekstreye yansıtılarak başlatılır. 10 ay boyunca her ay taksit şeklinde ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. Ödemediğiniz taksitleriniz için gecikme faizi işlenebileceğini unutmamalısınız.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın