Finansbank Cepten Kredi Başvurusu 5030

Finansbank, ihtiyaç kredisi dağıtıyor. Sizlerde ihtiyacınız olan krediyi almak istiyorsanız Finansbank sizlere bu yönde ihtiyaç kredisi sunuyor! Bu konuda ki bilgiyi kucukeniste.com aracılığıyla sizlerle paylaştıktan sonra konuyla ilgili detayları aşağıda paylaşıyoruz;

Finansbank Cepten Kredi Başvurusu 5030

Finansbank Cepten Kredi Başvurusu 5030

Finansbank 5030 sms kredi başvurusu yapıp sizlerde ‘İhtiyaç Kredisi’ni en hızlı şekilde yapıp başvurunuzu gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Bu sistemden önce Normal bir prosedür olması nedeniyle kredi kartı başvurusu için gerekli evraklar hazır olması gerekiyor ve bu evraklarla beraber bir Finansbank şubesine ulaşıyordunuz. Evraklarınızla birlikte gerekli beyanı veriyordunuz. Bundan sonra ki süreçte ortalama 3 iş gününde sizlere Banka sonucu SMS ile bilgilendiriyordu. Ancak artık bunun yerine ön onayınızın olup olmadığını SMS ile öğrenebileceksiniz.

Sizlere Finansbank bu alanda 5030 No’lu numaraya SMS göndererek en hızlı şekilde Ön Onay alıp almadığınızı kontrol edebiliyorsunuz. Finansbank 5030 sms kredi başvurusu yapmak için cep telefonlarından mesaj alanını açınız. Mesaj alanı içerisinde “T.C. KİMLİK NUMARANIZ”ı yazarak 5030’a mesaj göndermeniz doğru adım olacaktır. Bundan sonra ki süreçte sizlere kısa sürede bankanın bilgi vereceği bir otomatik mesaj gelecektir.

Bundan sonra ise krediniz onaylanırsa, kredi alabileceğiniz durum sizlere cep telefonunuza mesaj ile gönderilerek bilgi verilecektir. Bu bilgi mesajı, ön onay mesajı olup kesin onay için banka şubelerinden birisine giderek gerekli olan evrakları iletmeniz gerekiyor.

5030 SMS kredi başvurusuyla ilgili olarak sms ücreti, müşterinin kendisine aittir. Onay alırsanız eğer, kredinizi almak – başvurunuzu yapmak adına en yakın Finansbank şubelerine giderek iletişime geçebilirsiniz.

Not: Bu bir bilgi haberidir. Hiç bir şekilde reklam v.b. durum olmayıp, Kucukeniste.com Web Blogunun Finansbank ile herhangi bir ortak iş söz konusu değildir.
Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın