Flappy Bird Benzeri Oyunlar

Flappy Bird oyunu, geçtiğimiz son birkaç ay içerisinde en popüler oyun olma sıralamasında ilk sıralara gelmiş olan bir oyundur. Birçok akıllı telefonlarda yüklü olarak göreceğiniz, bulabileceğiniz bu oyun, gerçekten hem zevkli hem de insanı öfke sahibi yapabiliyor…

Flappy Bird Benzeri Oyunlar

Flappy Bird Benzeri Oyunlar

Milyonlarca oyun sever, oyun oynayan kişiler tarafından akıllı telefonlara, tabletlere indirilerek oynanmaya başlayan Flappy Bird oyunu, yapımcısı tarafından sürpriz bir gün içinde geri çekilerek uygulama marketlerinden kaldırıldı. Flappy Bird’in yapımcısı Dong Nyugen, insanların sağlığına zarar vereceğini düşünerekten bu oyunu geri çektiğine dair açıklamalar yapmıştı.

Ancak Nyugen’in Flappy Bird oyununu kaldırmasıyla beraber oyun pek de kalkmışa benzemiyor… Oyunun benzer hallerinin birçoğunu Uygulama marketlerinde hala görebiliriz. Flappy Bird klonlanmış halinde birçok oyunlar, çeşitli oyunlar şuanda Oyun marketlerinden indirilebilir durumdadır….

Şuan için birçok Uygulama marketleri olarak Android, iOS ya da Windows Phone’da Flappy Bird klonlanmış, benzer oyunlar bulunuyor. Ve hatta bu oyunlar, Flappy Bird’ten sonra en çok indirilen oyunlar arasında da sıralamayı zorluyorlar.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın