Galaxy S5’e 2 Günde 100 Bin’den Fazla Ön Kayıt!

Alman merkezli GSM Operatörü olan T-Mobile, ABD’de faaliyet göstermektedir. Geçtiğimiz günlerde sizlere bu yıl tanıtımıyla beraber çıkartılacak olan Galaxy S5 tanıtımını, özelliklerini, fotoğraflarını paylaşmıştık. Sizlerde görüntülemek için tanıttığımız linke tıklayabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Galaxy S5'e 2 Günde 100 Bin'den Fazla Ön Kayıt!

Galaxy S5’e 2 Günde 100 Bin’den Fazla Ön Kayıt!

48 saat içerisinde toplamda 100 bini aşkın ön kayıt alındığına dair bilgi veren GSM operatörü T-Mobile, Barcelona’da ki Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtımların yapılmasıyla beraber şimdiden ön kayıtları topladı bile… Her ne kadar tasarımda çok fazla farklılık olmasa da, yeni özelliği, sahip olduğu yepyeni donanımıyla beraber gerçekten dikkat çeken Galaxy S5 bu sefer iddialı geliyor!

11 Nisan’da ABD dünyasında piyasaya sürülecek olan telefon için T-Mobile, şimdiden ön kayıtları topladı bile… T-Mobile tarafından açıklanan verilere göre 100 binden fazla ön kayıt var. Ön kayıt demek, telefon satışında öncelik sunulacak olup, ilk telefonları alanlardan birisi olacaktır.

Yakında samsung galaxy s5 Türkiyeye ne zaman geliyor ile ilgili de bilgiler verilecektir. Samsung Galaxy S5 TR ne zaman gelecek ise o zaman sizlere buradan duyuru bilgilerini de paylaşacağız.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın