Game of Thrones Dizisi 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Televizyon dizileriyle ilgili bilgi paylaşımını her daim sunan www.kucukeniste.com ile beraber sizlerde dilediğiniz her zaman birbirinden farklı konularda dizilerle ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Bugün sizlere birbirinden farklı haberler sunduğumuz gibi yabancı dizilerle alakalı da bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz. Bununla alakalı da bugün aşağıda bir diziyle ilgili son dakika gelişmesini kucukeniste.com aracılığıyla paylaşıyoruz.

Game of Thrones Dizisi Geri Dönüyor mu?

Game of Thrones Dizisi Geri Dönüyor mu?

Dünya genelinde izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisi geri dönüyor! 4. sezon başlama tarihiyle ilgili olarak bilgiler sunulurken, Game of Thrones 4. sezon ne zaman başlayacak? sorusuna yanıtı da bu konumuzda bulabileceksiniz.

Taht oyunları adı ile çevrilen Game of Thrones dizisi, televizyon klasiği olarak kabul edilmesiyle birlikte 4. sezonda yani 2014 yılında da bizlerle beraber olacak. HBO, Amerika’da dizinin yayıncı kanalı olmasıyla birlikte diziyle ilgili tarih bilgisini de HBO kanalı sundu.

Game of Thrones dizisi, yeni sezonuyla birlikte 6 Nisan 2014 Pazar günü itibariyle ekranlarda olacak. Game of Thrones dizisi, ABD yayından sonra 24 saatlik bir süreç bitiminde CNBC-e kanalında yayına sunulacak.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın