Gaspar – Karaköy, İstanbul

Gece mekânı denildiğinde İstanbul’da birçok mekan bulabilirsiniz. Neredeyse İstanbul’un her ilçesinde rahatlıkla 5 – 10’dan fazla mekân bulmak mümkündür. Ancak herkes gibi sizlerde güzel mekân arıyorsanız, sizlere bugün Gece kulübü olarak Karaköy’de harika bir mekan olan Gaspar adlı mekandan bahsetmek istiyoruz.

Gaspar Karaköy

Gaspar Karaköy

Karaköy Gaspar Restaurant olarak gündüz saatleri içerisinde hizmet sunmakta olup, Fransız Mutfağından birçok menü seçebilir ve tüketebilirsiniz. Bunun dışında çeşitli yemekleri de yine menü üzerinden seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Sadece restoran olarak değil gece vakti olduğunda Gece kulübü şeklinde de hizmet sunulmaktadır. Hele ki hafta sonları partileri, Gaspar Karaköy’de vazgeçilmezlerden birisidir denilebilir.

Gaspar

Gaspar

Yemek yiyebilmek için burayı tercih edebilirsiniz. Ancak olumsuz bir yanı bulunuyor; maalesef porsiyonlar normalden biraz daha küçük şekilde geliyor. Bu da sizin eğer gerçekten karnınız açsa, doymayacağınız anlamına gelir. Gaspar Karaköy nerede şeklinde birçok aramalar yapılıyor. Bunun için aşağıda sizlere adres ve telefon numarası bilgisi sunduk. Rezervasyon v.b. durumlar için aşağıda ki telefondan Gaspar Karaköy restorana kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gaspar Karkaöy Adres: Müeyyeyzade Mah. Necatibey Sok. Arapoğlan Sok. (Kemankeş Cad. No:6), İstanbul

Karaköy Gaspar Telefon Numarası: +90 212 293 6660

 

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın