Gaziantepli Hacı Bekir Künç

İstanbul’un Bulgurlu ilçesinde bulunan güzel bir tatlıcıdır, Gaziantepli Hacı Bekir Künç tatlıcısı. Daha önce tatlı – baklava yediyseniz, bir de buradan tadın. Çünkü burada yiyeceğiniz tatlı çeşidi sonrasında, diğer tatlıları unutacak derece de lezzetine varacaksınız. Şubesini az gördüğüm, lezzetiniyse çok gördüğüm güzel bir tatlıcıdır. Fıstıklı baklavaları, gerçekten tadılmaya değerdir.

Servis olarak da iyi bir mekandı, gözümde… Servis eden tüm personeller çok iyi şekilde işlerini yerine getirdikleri gibi, müşteriye karşı da iyi durum sergiliyorlar. Her gittiğinizde siz istemeden sizlere ufakta olsa güzel bir ikramda bulunuyorlar. Bu da, gerçekten insanı mutlu ediyor. Yer olarak Bulgurlu’da olsa da, yeri tam merkezi bir yerdedir.

Fiyat konusunda çok ucuz olduğu veya ucuz olduğuyla ilgili bir yorum yapamam. Ancak Türkiye standartlarna göre çok pahalı denilecek fiyatlarda da değil. Orta fiyatlarda denilebilir. Bir nevi, normal gördüğümüz baklava fiyatlarının birazcık üzerinde… Baklava dışında çeşitli kurabiyeler ve pastalar da yine burada bulacağınız diğer tatlı çeşitleridir.

Gaziantepli Hacı Bekir Künç mekanından birkaç kare:
istanbul_cafe_gaziantepli-haci-bekir-kunc-bulgurlu_1473121360019931566

istanbul_cafe_gaziantepli-haci-bekir-kunc-bulgurlu_1473121374260800512

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın