Gnctrkcell’den ‘Yılbaşı Keyfimizi Parti Paketi İle Katlıyoruz’ Kampanyası

Turkcell’in GençTurkcelliler için Yılbaşına özel olarak yaptığı harika kampanyalardan birisini sunmak istiyoruz. ‘Yılbaşı keyfimizi parti paketi ile katlıyoruz’ adlı bir kampanyası olan Gnctrkcell’in sizler için yaptığı bu kampanya hakkında detayları hem resim üzerinden hem de resmin altında ki detaylı yazıdan bulabilirsiniz.

Gnctrkcell'den 'Yılbaşı Keyfimizi Parti Paketi İle Katılıyoruz' Kampanyası

Gnctrkcell’den ‘Yılbaşı Keyfimizi Parti Paketi İle Katılıyoruz’ Kampanyası

Mutlu, keyifli bir yılbaşı için gnçtrkcll yine yeni yeniden imdadımıza yetişiyor desek yeridir. Harika sürprizleri ayağımıza kadar getirmekte olan gnçtrkcll , bu sefer Migros ile ortak harika bir kampanyayı bizler için sunuyoruz.

Migros’larda Pepsili gnçtrkcll Parti Paketi’ni bundan böyle gnçtrkcllli olan herkes 10 TL yerine 5 TL’ye sahip olabilecek!

Kampanyaya katılmak isteyenler;

PARTİ yazıp 2278’e mesaj göndermeleri yeterlidir. En yakın Migros mağazasına giderek bu paketten yararlanabilir; bol muhabbetli gecenizle beraber bol atıştırmalı geceyi de bu paket sayesinde yaşayabilirsiniz.

Kampanya Hakkında Bazı Detaylar
– İstanbul’da ki Migros marketlerinde geçerli bir kampanyadır.
– Parti paket satış fiyatı 10 TL olup gnçtrkcll kulüp üyelerinin 5 TL’ye faydalanabileceği bir pakettir.
– Money Club üyesi zorunluluktur. Bu üyeliğiniz yoksa 1 TL karşılığında Money Club Kart edinebilir ve böylelikle indirim avantajlarından da ilerleyen zamanlarda yararlanabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın