Goorin Bros Şapkaları

Goorin Bros şapkası, Ünlüler ile beraber Türkiye’de yeni yeni üne kavuşmaya başlayan bir şapka markasıdır. Detaylı firma ismi “Goorin Brothers San Francisco – North Beach” olarak belirtilen ve ABD’de üretimi yapılan bu şapkalar, 2014 yılıyla beraber gerçekten çok fazla ün kazanmaya başlamış olan şapkadır. Yepyeni bir trend olarak Türkiye’de de başlamış olan bu şapka ve şapka modellerini ilk olarak gördüğümüz Ünlü isim ise Murat Boz oldu diyebiliriz.

Hatta ilk zamanlarda Murat Boz’un şapkası oldu diyebiliriz. İnternette çok fazla şekilde bu şapkayla ilgili olarak araştırma yapıldı, yapılmaya da hala devam ediliyor. Hal böyle olunca bizlerde merak içerisinde bırakmadan sizlere bu şapkalar hakkında tüm bildiklerimizi, öğrendiklerimizi sunmak istiyoruz.

Goorin Bros Şapkaları

Goorin Bros Şapkaları

Şapkalar, Gerçek markası Goorin Bros olup tasarımcıları Kanadalı kişilerdir. Kanada’da bu şapkaların satışına baktığımızda 25$ olduğunu görüyoruz. Ancak Türkiye’de biraz daha fazla gibi duruyor… Bu şapkaların satış fiyatı 100 TL’den başlamakta olup, 350 TL’ye kadar değişiklik göstermektedir, fiyat aralığı.

Şapkaların özelliği ise başlı başına bir Trend başlatmış olması diyebiliriz. Ancak şapkaların orijinal dışında yan sanayi dediğimiz benzer türleri de çıktı.

Goorin Bros şapkaları

Goorin Bros şapkaları

Bugün ister yabancı alışveriş sitelerinden isterseniz de Türk alışveriş sitelerinden bu şapkaları satın alabiliyorsunuz. Nasıl mı?

Türk bir alışveriş sitesi olarak sizlere bilindik www.gittigidiyor.com’u öneriyoruz. Gittigidiyor üzerinden bu şapkalar ortalama 35 TL civarlarında satılmaktadır. Sizlerde bu şapkalardan satın alabilir, harika bir Trend başlangıcına ortak olabilirsiniz. Bu trendi sizlerde ilerletiyor olabilirsiniz.

Ayrıca yabancı alışveriş sitelerinden de bu şapkaları çok daha ucuza alabilirsiniz. Nasıl mı? www.aliexpress.com üzerinden hem 5 Dolar karşılığında hem de ücretsiz kargo ile evinize kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz.  Bu şapkalar gerçekten keyifle takılabilir şapka olacak olup, modası başlamıştır!

Goorin Bros şapkası

Goorin Bros şapkası

Murat Boz’da gördüğümüz bu şapkayı beğendiyseniz eğer ister Gittigidiyor, Aliexpress gibi yerlerden satın alabilir isterseniz de Türkiye’de İstanbul’da bulunan Taksim Centro mağazasından bu şapkaya ulaşabilir, satın alabilirsiniz.

Goorin Bros Türkiye

Goorin Bros Türkiye

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın