Görüş Günü Kadınları 2 Eylülde Fox Tv’de

Fox Tv, bu sezon en iyi dizilerini teker teker ortaya çıkarmaya başladı. Başarılı dizileriyle ön plana çıkacak gibi duran Fox TV, çeşitli transferlerde yapmıştı. Bu sezon güzel bir dizisi olan Görüş Günü Kadınları ile yine ekranları başında dizi izleyicilerini kitleyecek olan Fox TV’yle güzel bir dizi daha izleyeceğiz.

Ömer yaptığı hatayla cezaevinde yüzleşmek, karısı ve oğlunu dışarıda, tek başlarına bıraktığı için çektiği vicdan azabıyla başa çıkmak zorundadır! Görüş Günü Kadınları dizisi, 2 Eylül’de Fox TV‘de başlıyor!

gorus gunu kadinlari fox tv 2 eylul basliyor

gorus gunu kadinlari fox tv 2 eylul basliyor

Görüş Günü Kadınları Konusu

Hayatları, sosyal konumları, dünyaları birbirinden tamamen farklı dört kadının tek ortak noktaları cezaevinde ki sevdikleridir. Bu dört kadın sevdikleri adamları görebilmek için gittikleri “görüş günlerinde” tanışacak ve hayatları hiç ummadıkları bir şekilde birbiriyle karışacaktır. Öyle ki; artık onlar yaşamak için birbirlerine tutunmak; cezaevinde ki eşlerinden uzak ayakta kalabilmek için birbirlerine yaslanmak zorundadır. Her birinin kendilerine ait sırları, eşlerine dair bilmedikleri vardır. Onlar artık “Görüş Günü Kadınları”dır. Görüş Günü Kadınları Eylül’de FOX’ta!

 

Etiketler: , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın