GTA V PC Çıkış Tarihi!

Rockstar Games tarafından yapılan ve yapımıyla birlikte günümüzde olay olan GTA dediğimiz seri olan Grant Theft Auto V serisinin bilgisayar modunun çıkıp çıkmadığıyla ilgili çokça sorular soruluyor. Bizlerde bununla ilgili bugün sizlere ufak bir bilgi vermek istiyoruz. Aşağıda bununla ilgili çıkış tarihinin ne olacağıyla ilgili olarak bilgi bulabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Grant Theft Auto V oyununun PS4, xBox One için çıkış yapmıştı. Ve oyun, bu oyun konsollarında oynandığında gerçekten çok keyifli olduğuyla ilgili kullanıcılardan memnuniyet yorumları aldı. Hal böyle olunca da günümüzde Grant Theft Auto V için şimdi de Bilgisayar’da çıkılacağı tarihle ilgili gün sayılmaya başlandı.

GTA V PC Çıkış Tarihi!

GTA V PC Çıkış Tarihi!

Geçtiğimiz yıl çıkan Grant Theft Auto V oyunuyla beraber Grant Theft Auto V bilgisayar versiyonu ne zaman çıkacak diye konuşulmuştu. Bizlerde sizlere GTA 5 PC Versiyonu Çıkış Tarihi Belli Oldu mu?başlıklı konumuzda bununla ilgili bilgi vermeye çalışmıştık. İşte zaman geldi ve çattı… Yıl oldu 2014 ve yakın zamanda Grant Theft Auto V PC versiyonu çıkacak gibi duruyor diyebiliriz.

Yapılan açıklamalara göre oyunun Bilgisayar versiyonu Rockstar Games tarafından Sonbahar ayında çıkması bekleniyor. Şimdiden sabırsızlanan GTA V tutkunlarına bu müjdeyi de vermiş olalım diyoruz.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın