Güldür Güldür İstanbul Etkinliği Ne Zaman?

Türkiye’de sunumu Ali Sunal’ın yaptığı Güldür Güldür, 2014 2015 sezonunu açıyor! BKM’de sevenleriyle yakın zaman içerisinde buluşacak olan ve turneyi ilk olarak İstanbul’da açacak olan gösteri Güldür Güldür İstanbul gösterisi ne zaman? diye soruluyor. Bende bunun için Biletix üzerinden bilgi dahilinde sizlerle bu bilgiyi hemen aşağıda paylaşmak istiyorum.

Güldür Güldür İstanbul Etkinliği Ne Zaman?

Güldür Güldür İstanbul Etkinliği Ne Zaman?

Güldür Güldür gösterisi, 2014 2015 sezonunu İstanbul’da sevenleriyle beraber açarak başlatacak. 20 Ağustos 2014 Çarşamba akşamı 20.30’da Beşiktaş Kültür Merkezi’nde gösteriye sunulacak olan gösteri, bomba gibi geliyor… Yine eğlenceli skeçler mi dersiniz sürprizler mi dersiniz bilemem ama izleyenleri harika bir gece bekliyor diye tahmin ediyorum.

Aşktan sevgiye aileden arkadaşlığa futboldan teknolojiye kadar her konuda çeşitli mizah yapmayı başaran harika bir Güldür Güldür gösterisi geliyor… Sizlerde şimdiden bilet satın almak istiyorsanız eğer, yerinizi Biletix üzerinden ayırtabilir, satın alabilirsiniz. İlerleyen günlerde bilet kalmama sorunu olacağından bu sorunu aşmak için şimdiden bilet ya da biletlerinizi almanızı öneriyoruz.

Eş, dost, arkadaşlarınızla beraber bir gece boyunca gülmek, eğlenmek adına sizlerde Güldür Güldür gösterisiyle İstanbul’da harika bir gece geçirebilirsiniz. BKM’de 20 Ağustos’ta görüşeceğiniz bu gösteri biletlerini hemen Biletix üzerinden temin edebiliyorsunuz. Şimdiden gidecek dostlarımız için iyi eğlenceler dileriz.

Güldür Güldür İstanbul Etkinliği Fiyatları

– Tam 66.00 TL

– Öğrenci 56.00 TL

 

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın