Güldür Güldür Show Sezon Finali Ne Zaman?

Show TV ekranlarında Perşembe geceleri izlediğimiz harika programlardan birisi de Güldür Güldür Programıdır. Güldür Güldür Show’da 2014 dönemi ne zaman bitiyor… Güldür Güldür show sezon finali ne zaman? gibi sorular soruluyor… Böyle soruların cevabına karşılık olarak sizlere bugün açıklama yapabileceğimiz bir yazı hazırladık ve bilgi vermek istiyoruz.

Güldür Güldür Show Sezon Finali Ne Zaman?

Güldür Güldür Show Sezon Finali Ne Zaman?

Tarihler bu hafta 10 Temmuz 2014 Perşembe günü yani bugünü gösterirken, Sezon finaline girecek olan Güldür Güldür Show programı, Show TV ekranlarında bu sezonu kapatacak. Bu hafta konuk kim diye merak ediyorsanız, Güldür Güldür Show Sezon finalinde kapanış nasıl olacak buyrun hep birlikte görelim;

Güldür Güldür Show Bu Hafta ki Konuk Kim?

Bu hafta günü Perşembe günü akşamı izleyeceğimiz Güldür Güldür showda biliyorsunuz sezon finali yapılıyor. Ve her programda çeşitli sanatçılar konuk ediliyor. Bu hafta ise Ünlü Pop Müziği sanatçısı olarak tanıdığımız Harun Kolçak, konuk olacak. 90’ların fenomen şarkılarından birisi olan “Gir Kanıma” adlı şarkıyı seslendirecek olan Harun Kolçak’ı Show TV ekranlarında göreceğiz.

Güldür Güldür Show programının ekibi de Harun Kolçak’ın bu harika performansına eşlik ediyor ve harika dans ediyorlar. Hem harika hem eğlenceli hem de renkli dakikaları izleyeceğiniz, sezonun kapanacak olan bu programıyla beraber çok eğleneceksiniz… Bu akşam saat 21.00’de televizyonunuzda Show TV açık olsun! Güldür Güldür Show ile çok eğleneceksiniz.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın