18 Ağustos 2013 Günlük burç yorumları

Günlük Burç yorumları 18 ağustos 2013

Günlük Burç yorumları 18 ağustos 2013

Bugün tarihlerin 18 ağustos 2013 pazar gününü göstermesiyle günlük burç yorumları 18 ağustos olarak eklenmiştir. Sizlerde kendi burcunuzun bugün ki yorumunu önemsiyorsanız eğer, hemen bu konu altında yorumlara bakabilir ve burcunuza özel bugün ki günlük burç yorumu 18 ağustos yorumunuzu görebilirsiniz.

 

Koç Burcu

İş hayatınıza giren yeni fikirlere, spontane toplantılara ve değien güç dengelerine kendinizi hazırlamanız bu günler için doğru hareket olacaktır.

Boğa Burcu

Hayatınızda bir şeyleri sonlandırma sürecine girdiniz. Yeniliklere kucak açın.

İkizler Burcu

Ekibinizle finansal konularda ortak bir proje üzerine çalışabilirsiniz. Önemli kararların alınacağı bir gündesiniz.

Yengeç Burcu

Kariyerinizle ilgili ani değişimler yaşıyorsunuz. Yeniden yapılanma veya farklı bir pozisyona terfi durumuyla karşılaşabilirsiniz.

Aslan Burcu

Yaptığınız seyahat planlarında ani değişiklikler olabilir fakat merak etmeyin, bu değişiklik tahmin ettiğiniz kadar kaygı verici değil.

Başak Burcu 

Hazırladığınız projeler için dışarıdan bir finansal destek alabilirsiniz. Bir yatırımcıyla görüşerek fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu

Bulunduğunuz sektör içinde farklı imkanlar elde edebilirsiniz; yeni müşteriler, promosyonlar ve benzeri etkinlikler..

Akrep Burcu

Bugünlerde alacağınız bir haber hayatınızda yeni ufuklar açmanızı sağlayabilir. Seyahat veya eğitim konularına eğilebilirsiniz.

Yay Burcu

Son derece yaratıcı bir sürece girdiğiniz bu dönemde dışarıdan yardım almanız da mümkündür. Nereden çıktığını anlayamadığınız bir destek ile karşılabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Ailenize yeni bir fert ekleniyor. Size veya çevrenizden birine bebek veya evlilik haberi geliyor. Herşey bir anda değişecek.

Kova Burcu

Bugünlerde yapacağınız yazışmalar, beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Yeni bir pozisyon veya uzman olduğunuz konuyla ilgili bir ödül elde edebilirsiniz.

Balık Burcu

Bu aralar çok meşgul olan zihninizi dinlendirmek için yaratıcı projeler üzerine çalışabilirsiniz.

 

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın