Hadise’nin Kardeşi Derya Açıkgöz

Türkiye’de sevilen ses sanatçılarından biri de Hadise’dir. Hadise’nin soyismiin Açıkgöz olduğunu biliyor muydunuz? Eğer ki yeni öğreniyorsanız, sizler Hadise’nin kardeşlerini de tanımıyorsunuz demektir… Hadise’nin bu aralar gündemde ses getiren kardeşlerinden birinin adı Derya Açıkgöz…

Hadise, toplamda 3 kardeşe sahip olmakla beraber 4 kardeş olarak bilinirler. Anne Gülnihal Canol ve baba Hasan Bey, çocuklarının isimleri ise sırayla şöyledir:

  1. Hadise
  2. Hülya
  3. Derya
  4. Murat

Derya Açıkgöz kimdir?

Hadise’nin kardeş Derya Açıkgöz, moda alanında tanıtmaya uzun zamandır başlasa da şu sıralar popülerliğini arttırmayı başarmış olan şanslı kişilerden biridir. Ablasının da şöhretiyle birlikte ünlenmeye her geçen gün yaklaian Derya Açıkgöz, Instagram hesabını ve Twitter hesabını aktif olarak sosyal ağ olarak kullanmaktadır.

Biz de bilgi alabileceğiniz ve her zaman etkileşim halinde olarak, moda – magazin kategorisinde merak ettiğiniz kişilerden biri olan Derya Açıkgöz Hadise‘nin kardeşini sizlere tanıtmak istedik. İlerleyen günlerde yine Hadise ile ilgili haberler olduğunda veyahut Derya Açıkgöz hakkında moda sektörü içerisinde oluşabilecek her türlü haberler geldiğinde, yine buradan sizlere bilgi aktarmak isteyeceğimiz kadar haber bilgisi olarak da sunmak istiyoruz.

Derya Açıkgöz’ün Sosyal Ağ Hesapları

Merak edeceğinizi düşündüğümüz Derya Açıkgöz ile ilgili aşağıda 2 farklı hesap paylaşımı sağlanmıştır. Bu hesaplar Twitter ve Instagram hesaplarıdır. Hem bilgi paylaşımı hem de yazılanlar sayesinde siz de resmi hesaplar olduğunu fark edebilirsiniz.

Derya Açıkgöz Twitter hesabı için tıklayın.

Derya Açıkgöz Instagram hesabı için tıklayın.

Derya Açıkgöz’ün Fotoğrafları

derya açıkgöz instagram fotoğrafları

derya açıkgöz instagram fotoğrafları

derya açıkgöz instagram fotoğrafları

derya açıkgöz instagram fotoğrafları

derya açıkgöz instagram

derya açıkgöz instagram

 

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın