Hakan Hepcan Kimdir – Hakan Hepcan Vine Ünlüsü mü?

Son zamanlarda hem çokça konuşulan hem de Okan Bayülgen’in Show TV Makinakafa programında bulunan Hakan Hepcan kimdir? sorularıyla çokça karşılaşıyoruz. Birçok zaman karşımıza hem internette hem de birçok mecrada adını gördüğümüz, duyduğumuz bu kişi acaba kim? Buyrun tanıyalım…

Hakan Hepcan Kimdir

Hakan Hepcan Kimdir

Yaz aylarında Twitter.com üzerinden Vine programıyla 7 saniyelik kısa video çekimleri yaparak, kendi istediklerini, davranışlarını açığa çıkartıp insanları güldürebilecek derecede olmayı başaran Hakan Hepcan Vine videoları ile ünlü oldu. İlk başlangıcı Vine videoları olmasıyla birlikte ilerleyen ünü, tüm sosyal medya da yayıldı. Günümüzde birçok mecrada çeşitli vine videolarına ulaşabiliriz. Ayrıca Türkiye’nin Vine yönünden de bakıldığında 1 numaralı ‘Vinecısı’ denilebilir.

Hakan Hepcan yaz aylarında ilerleyen popülerliğiyle birlikte Okan Bayülgen ile anlaştı ve kısa zaman önce Show TV’de başlayan Makina kafa‘da arka planda gitaristliğini göstermeye başladı. Bu sayede de ayrı bir ün kazanması ve bunun yanı sıra son zamanlarda Ekşi sözlük Hakan Hepcan‘ı konuşması, onun ününü arttıran bir diğer etken olmuştur.

Kendisine başarılı hayatında, ün hayatında doğru bir yolda ilerlemesini diliyor, başarılarının devamını diliyoruz…

hakan hepcan vine

hakan hepcan vine

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

“Hakan Hepcan Kimdir – Hakan Hepcan Vine Ünlüsü mü?” için bir cevap

  1. aybuke diyor ki:

    MESELA BEN BEN BU ADAMA BAYILIYORUM VE GERCEKTEN COK SIKI BIR HAYRANIYIM ♥♥♥

Bir Cevap Yazın