Happy Moon’s – Şaşkınbakkal

Her şeyin dürülmüş halini görmek ve tatmak isteyenleredir, bu mekan… Gerçekten birçok şeyin dürülmüş olduğunu menülerde fark ettim. Normal şartların altında değil üstünde olan bir mekandır, Happy Moon’s. Gözlemlediğim kadarıyla, buraya gelen insanların birçoğu arabasıyla geldiğinden dolayı biraz park sıkıntısı çekmektedir. Bunun dışında etrafımda gördüğüm pek kusur bulunmuyor.

Bir mekana girdikten sonra, o mekanın iyi olup olmadığını genelde sipariş almaya gelen garsonlarından anlamaya çalışırım. Garsonların mekana laik olması demek, mekanın iyi işletiliyor olması; mekana laik olmayan garsonların çalışması demek, bulunduğunuz mekanın iyi işletilemiyor olması demektir. Bende buradan bir sonuç çıkartarak, garsonları her zaman gözlemlerim. Garsonlar, oldukça klasik ve sadeydi. Bu demek oluyor ki, iyi işleticinin olduğu bir mekandayız.

Garsonlar konusunda herhangi bir problemimiz olmadı, çok iyi hizmet edildi diyebilirim. Yaz günlerinde ister yemek yeme için isteseniz mola verip bir şeyler içmek için keyifle bahçesinde oturacağınız bir mekandır. Tavsiye edildiği gibi, sadece yemek için değil keyif içinde bulunabileceğiniz bir mekana sizleri davet ediyorum diye de buradan bildirmiş olayım.

2013 Happy Moon’s mekanından birkaç kare:

3

happy_moons_saskinbakkal1

happy_moons_saskinbakkal2

happy_moons_saskinbakkal3

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın