Hem Hızlı Hem de Sağlıklı Zayıflamanın Kuralları

Zayıflamak istiyorsunuz. Ancak bunu başarmaya çalışırken bir yandan da sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız, işte burada devreye girecek olan aşağıda ki altın kurallar, gerçekten sizlerin de işinize yaracaktır. Çünkü sağlıklı zayıflama yöntemleri olarak aşağıda sizlere sunulan her madde, test edilerek gerçekten diyetisyen ve zayıflama uzmanları tarafından yazılarak sunulmuştur.

Hem Hızlı Hem de Sağlıklı Zayıflamanın Kuralları

Hem Hızlı Hem de Sağlıklı Zayıflamanın Kuralları

Hem Hızlı Hem de Sağlıklı Zayıflamanın Kuralları

– Her sabah uyandıktan sonra 2 bardak oda sıcaklığında su tüketiniz.

– Günlük olarak ortalama 2  – 3 litre su tüketmeye çalışınız. Çünkü su tüketmek, insanın vücudunu temizler ve dengeler. Aynı zamanda bazen sadece susarsınız ancak bu acıkma hissi de yaratır. Bu durumda durduk yere besin tüketerek kalori de almış olabilirsiniz.

– Yemekle birlikte su tüketmek yerine yemekten yarım saat önce ya da yemekten 1 saat sonra su tüketmeye dikkat ediniz.

– Günün en büyük öğününü sabah 11.00 ile akşam üzeri 16.00 arasında belirlediğiniz bir saat içerisinde yiyiniz.

– Uygun bir zayıflama kürünü kendinize uygulamak istediğinizde, Siyah çay, gazlı içecek, hazır meyve suları ya da kahve gibi içeceklerden uzak durmalısınız.

– Güneş battıktan sonra çorba dışında hiç bir şey tüketilmemesi gerekir.

– Zayıflama kürü uyguladığınızda tavuk, süt, yoğurt, yumurta ya da peynir tüketmemeye çalışın.

– Ekmek… Günlük saat 11.00 – 16.00 arasında tüketeceğiniz ekmekler dışında başka saatlerde hiç bir şekilde ekmek tüketmemeye çalışın.

– Son olarak günlük 30 dakika yürüyüş, her zaman sizlere iyi geleceğini bilmeli ve buna göre fit görünmek istiyorsanız yürüyüşlerinizi her zaman yapmaya çalışmalısınız.

 

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın