Her Sevda Bir Veda Dizisi Nerede Çekiliyor?

Her Sevda Bir Veda dizisi, Show TV ekranlarında geçtiğimiz Pazartesi günü başlamış olan bir dizidir. Yeni bir dizi olmasıyla beraber, aşkı ele alan diziyle ilgili olarak birçok şey şimdiden konuşulmaya başlandı bile… Dizide çeşitli oyuncuların gerçek adları, yaşları, biyografi gibi bilgileri konuşulmaktayken bir yandan da Her Sevda Bir Veda dizisinin çekim yerleri nerede olduğuna dair bilgi paylaşımı isteniliyor…

her sevda bir veda dizisi nerede cekiliyor

her sevda bir veda dizisi nerede cekiliyor

Her Sevda Bir Veda dizisinin set adresleriyle ilgili olarak aşağıda bilgi sunmaya çalıştık.

Show TV ekranlarında Her Sevda Bir Veda dizisinin ilk bölümü 3 Şubat 2014 Pazartesi günü yayınlanırken, reyting oranının yüksek olmasıyla beraber dizinin de uzun ömürlü bir dizi olması bekleniyor. Dizi, iki gencin arasında geçen hayatı konu alırken, biri zengin bir ailenin kızı, diğeri ise fakir ve yetim olan bir aile erkek çocuğuyla başlangıç yapar. Yusuf ile Filiz, Her Sevda Bir Veda dizisinin ana – başrol karakterleridir.

Her Sevda Bir Veda dizisinin çekim İl’i İstanbul olarak gözüküyor. İl ise, Üsküdar’dadır. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar ilçesinde çekimler yapılırken, kamera arkası görüntüler ve oyuncularla olan bire bir sohbet etme şansını sette yakalayabilirsiniz. Sizlerde sete gitmek için Üsküdar’da bulunan çeşitli alanlarda yapılan çekimlerle ilgili olarak araştırmalar yapabilir ve sete katılabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın