Her Sevda Bir Veda Dizisi Yusuf Kimdir? – Nik Xhelilaj Kimdir?

Her Sevda Bir Veda dizisi, geçtiğimiz günlerde Show TV ekranlarında bizlerle buluştuktan sonra diziyle ilgili çokça konular açıldı, çokça bilgiler paylaşıldı ve konuşuldu… Bugün de sizlere Her Sevda Bir Veda dizisinde Yusuf adlı karakteri oynayan ismi açıklamak istiyoruz. Yabancı ismi olan Yusuf adlı karakteri canlandıran oyuncunun gerçek adı, Nik Xhelilaj’dır.

Her Sevda Bir Veda Dizisi Yusuf Kimdir? - Nik Xhelilaj Kimdir?

Her Sevda Bir Veda Dizisi Yusuf Kimdir? – Nik Xhelilaj Kimdir?

Arnavut asıllı olan Nik Xhelilaj, 5 Mart 1983 Arnavut doğumludur. Her Sevda Bir Veda dizisinde Yusuf adlı başrol karakterini canlandıran Nik Xhelilaj, Türkiye’de eğitimini almış olup, oyunculuk alanında kendisini Tirana Güzel Sanatlar Fakültesi’nde geliştirmiştir. Her Sevda Bir Veda dizisiyle beraber oyunculuğa tekrar geri dönmüş olan Nik Xhelilaj isim, Yusuf karakterini canlandırarak bundan böyle yeni dizi de bizlerle her hafta Pazartesi günleri buluşacaktır.

Nik Xhelilaj’ı bizler, daha öncesinde Türk dizileri olarak Kayıp Şehir adlı diziden biliyor ve tanıyoruz. Bunun yanı sıra çeşitli yabancı filmlerde de rol almıştır. Ve hatta oynadığı yabancı filmlerle beraber ‘En İyi Oyuncu’ ödülü sahibi de olmuştur.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın