Hilal Altınbilek Kimdir? – Hilal Altınbilek Vikipedi

Hilal Altınbilek kimdir? Karagül dizisinde hangi karakteri oynuyor? Karagül dizisi Özlem kimdir? Karagül dizisinde Özlem Şanverdi karakteri kimdir? Karagül Hilal Altınbilek dizisinde oynuyor mu? gibi sorular çokça sorulunca, bizlerde sizlere Hilal Altınbilek kimdir sorunun detaylarını aşağıda sıraladık ve bir nevi Vikipedi bilgisini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

hilal altınbilek foto

hilal altınbilek foto

Karagül dizisinin Özlem Şanverdi’si olan Hilal Altınbilek, 21 Ocak 1991 İzmir doğumludur. Genç ve güzel bir oyuncu olan Hilal Altınbilek, Karagül dizsii dışında bir de Derin Sular dizisinde rol almıştır. Oyunculuk hayatı, çocukluk yıllarına kadar dayanan ve çocukluk yıllarında eğitim alan Altınbilek, ilkokuldan hemen sonra oyunculuk alanında eğitimler almıştır.

Eğitimlerini, çocukluk yıllarında MSM Actor Studio ile Çağdar Drama Topluluk gibi oyunculuk dersleri verilen yerlerden almıştır. Bu şekilde bu günlere gelen, günümüzde Karagül adlı dizide Özlem adlı karakterini canlandıran Hilal Altınbilek, güzel oyuncularımızdan birisidir. Oyunculuk eğitimi hakkında şunu da eklemeliyiz ki; Ali Haydar Elçığ tarafından da oyunculuk alanında eğitimi tamamlamıştır.

hilal altınbilek fotoğrafları

hilal altınbilek fotoğrafları

Hilal Altınbilek‘in güzelliği, duruşu, güzelliği aynı zamanda büyük bir mankene de benzetilmetkedir. Dünyanın dört bir yanından beğenilen ve güzel olduğu kabul edilen Angeline Jolie‘e benzetilen Hilal Altınbilek, bu durumun kendisi de farkındadır diye tahmin ediyoruz.

Etiketler: , , ,

“Hilal Altınbilek Kimdir? – Hilal Altınbilek Vikipedi” için bir cevap

  1. Alaatin diyor ki:

    Cok harika bir sanatci ve cok güzel bir bayan

Bir Cevap Yazın