Hilal Cebeci Senden İyi Yaparım Şarkısı

Ünlüler ve ünlülerin söyledikleri popüler şarkılarla ilgili paylaşımlar her zaman sizlere www.kucukeniste.com platformunda sunuluyor. Bir Güncel blog sitemiz olan www.kucukeniste.com sitesiyle bundan böyle sizlerde popüler şarkıları, şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sizlere de bugün güncel bir şarkıdan bahsetmek istiyoruz. Aşağıda ki resmin altında detaylı bilgiyi sunduk, sizlerde bu güncel haberden KucukEniste.Com aracılığıyla haberdar olmayı başarabilirsiniz.

Hilal Cebeci Senden İyi Yaparım Şarkısı

Hilal Cebeci Senden İyi Yaparım Şarkısı

Twitter’da ününe ün katmayı başarmış olan Hilal Cebeci, ‘Panpiş Hilal’ deyimiyle dikkat çekiyor. Takipçileriyle konuşurken, ‘Panpiş’ olarak konuşuyor. Bu da onun ‘Panpiş Hilal’ olmasını sağladı. Sizlere de bugün Hilal Cebeci’nin yeni şarkısı olan ‘Senden İyi Yaparım’ şarkısıyla ilgili bilgi vermek istedik.

Hilal Cebeci Senden İyi Yaparım şarkısı gerçekten konuşulacak gibi duruyor. Bunun sebebi ise, sözlerinde ki farklılık… Senden İyi Yaparım şarkısının sözlerinde belli bir kısmında küfür etmesi sebebiyle bir süre gerçekten Hilal Cebeci, bu şarkı sebebiyle gündemde kalacak gibi duruyor.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın