Hülya Avşar Show 2014

TV8’de Acun Ilıcalı’nın yapacağı yeni programlardan birisidir. Şuan için Fragmanlara veya bilgi olarak özete baktığımızda herhangi bir şey bulamasak da, 90’lı yıllarda Hülya Avşar’ın yaptığı Hülya Avşar Show ile aynı ya da benzer bir Show olacağa benziyor.

Gerçekten keyifli bir şekilde 90’lı yıllarda izlenen bu Show, eminim ki 2014 yılıyla beraber de yine reyting rekorları kıracak bir program olarak bizlerle buluşacaktır. Hülya Avşar’ın güzelliği, konuşma yeteneği, güldürmesi, gülmesi ve mimikleri… Her biri sıcak geliyor. Hal böyle olunca da gerçekten izlenecek harika showlardan birisi olarak eminim ki yakın zamanda Tv8 ekranlarında bizlerle buluşacaktır.

Hülya Avşar Show 2014

Hülya Avşar Show 2014

Hülya Avşar Show Ne Zaman Başlıyor?

Hülya Avşar’ın TV8’de yayınlanacak o harika olacağını düşündüğümüz Show’u 22 Eylül 2014 tarihinde başlangıç yapıyor. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar için “Türkiye’de talk show programı yapacak enerjiye sahip tek kadın Hülya Avşar’dır” diye belirtmişti. Umarım başarılı olur ve izlemekle kalmaz, aynı zamanda keyif alırız.

Sizde eğer ki Hülya Avşar’ın yeni şovuyla ilgili olarak daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sitemiz www.kucukeniste.com’u takip etmeye devam edin. Kısa zaman içerisinde TV8’de yayınlanan tüm program isimlerini yayınladığımız şu konuda yazdığımız gibi, programların her biri için de detaylı bilgi paylaşmaya çalışacağız. Kısa zaman aralıklarıyla bizleri takip etmeye devam edin!

 

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın