Hülya Avşar’ın Tişört Reklamına Ceza!

Her gün birbirinden farklı güncel haberlerin, güncel bilgilerin, eğitimle alakalı güncel konuların ele alındığı kucukeniste.com adresine girerek her gün sizlerde çeşitli bilgileri edinebilir, gündemden geri kalmadan bilgi sahibi olabilirsiniz. Bugün Hülya Avşar ile alakalı 3 Adam programına konuk olduktan sonra ceza almasıyla alakalı bir haberi sunmak istiyor, konuyla ilgili sizlere bugün bilgi vermeyi planlıyoruz.

Hülya Avşar'ın Tişört Reklamına Ceza!

Hülya Avşar’ın Tişört Reklamına Ceza!

Sizlerde biliyorsunuz ki Geçtiğimiz Kasım ayının 23’ün de Hülya Avşar’ı bizler 3 Adam programında konuk olarak izledik. Üç Adam adlı program içerisinde çeşitli telefon bağlantıları yapıldığı gibi kahkahalar arasında da gerçekten keyifli bir gece yaşandı. Ancak bu gecenin ardından RTÜK programa 571 bin TL ceza kesti. Nedenini buyrun beraber öğrenelim;

Konuk olarak geldiği 3 Adam programında, bir izleyicinin telefon ile bağlantısında, telefonda ki kişinin Hülya Avşar’ın tişörtünün beğenmesi üzerine, Hülya Avşar, tişörtlerini kendi tasarladığını ve bunu bir internet sitesinde satışa sunduğunu belirtti. Bu durum üzerine RTÜK eksik kalmadı ve 3 Adam programına izinsiz reklam yapıldığından dolayı 571 bin TL ceza kesti.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın