İlker Ayrık İle Çarkıfelek Yarışma Başvurusu

Türkiye’de sevilen kanalları saydığımızda, aralarında sayacağımız kanallardan birisi de Kanal D’dir. Kanal D ekranlarında birbirinden farklı yarışmalarla beraber bu sezonda harika bir yarışma geliyor: Çarkıfelek.

Zamanenin yarışmalarından birisi olan Çarkıfelek yarışmasında bu sefer sunumu İlker Ayrık ve yardımcısı Fatmagül Fakı yapacak… Fatmagül Fakı, Çarkıfelek’te İlker Ayrık’ın yardımcısı olurken İlker Ayrık ise Çarkıfelek’i sunacak isim olmuştur.

İlker Ayrık İle Çarkıfelek Yarışma Başvurusu

İlker Ayrık İle Çarkıfelek Yarışma Başvurusu

İlker Ayrık, bildiğiniz üzere Kanal D ekranlarında Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında sunumuyla başarısını göstermiş olan harika bir isimdir. Çarkıfelek yarışmasına dönecek olursak…

Çarkıfelek yarışmasında ödüllere baktığımızda harika ödüller veriliyor diyebiliriz. Ödüller arasında kredi kartınızın borcunu sildirme / kapattırma gibi bir şansınız oluyorken, bir yandan da yarışma da başarınıza göre 0 KM’lik bir otomobil sahibi olabilirsiniz!

Özel Çarkıfelek’i çeviren yarışmacılar, kredi kartı borçlarını sildirmeyi başararak kredi kartından kurtulmayı başarabilecekler. Bu ve benzeri şekilde hem eğlendirmeyi başaran hem de kazandırmayı sağlayan Çarkıfelek yarışması Kanal D ekranlarında başlıyor.

Şimdiden Çarkıfelek yarışması başvuruları alınmaya başladı. Eğer başvuru yapmak istiyorsanız aşağıda sizler için Kanal D adresi üzerinden başvurunuzu yapabileceğiniz bir bağlantı adresi verilmiştir.

Katılması kolay olduğu gibi kazanmasının da kolay olduğu Çarkıfelek yarışması Kanal D ne zaman başlıyor şeklinde sorular da gelmeye başladı. Başvuruların belli bir şekilde tamamlanması sonrasında Çarkıfelek yarışması başlatılacaktır.

Çarkıfelek yarışması başvurusu yapmak için tıklayın!

 

 

 

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın