İnci Profiterol – Taksim

Taksim’in güzelliklerinden birisiydi, İnci Profiterol. Ne oldu şimdi? Diye soruyorsanız cevaplayalım; geçen yıl İstiklal Caddesinde bulunan İnci Profiterol, şimdi ara sokaklara taşındı. Bunun sebebi ise devletti. Çeşitli araştırmalar yaparak İnci Profiterol’ün neden arka sokaklara taşındığına dair bilgi alabilirsiniz.

inci profiterol mis sokak

inci profiterol mis sokak

Geldiğiniz İnci Profiterol’de daha önce tatmadığınız profiterolü yiyeceğinizden emin olabilirsiniz. En son gidildiğinde porsiyonu 7 TL’den tüketilebilir bu profiterollerin ödemesini kasaya yaptığınız gibi sadece nakit olarak ödeme yapabiliyorsunuz. Kredi kartı ile herhangi bir ödeme alınamamaktaydı. Ancak mekan değişikliliğinden dolayı belki kredi kartı seçeneği de gelmiş olabilir. Siz yine de tedbirinizi alın, nakit parayla gidin…

İnci Profiterol, 40 – 50 yılı aşkındır var olan mekânlardan birisidir. Böylesine uzun yıllardır aynı tat ve güzellikte hizmet sunan bu yere bir defa bile olsa İstanbul’a geldikten sonra ziyaret edilerek, Profiterolünün tüketilmesi gereklidir. Sizlerde İnci Profiterol’e gelerek keyifli bir profiterol tüketerek tadına bakabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın