İnstagram Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

İnstagram hesabınızda paylaştığınız fotoğraflarınıza yorum olarak kötü yorumlar yapan, hoşunuza gitmeyen yorumlar yapan kişi ya da kişiler sizleri takip ediyor ise İnstagram’da takipçi engelleme uygulamasıyla bu kişi ya da kişileri engelleyebilirsiniz. İnstagram kişi engelleme yoluyla en hızlı şekilde sizi takip eden ve hoşunuza gitmeyecek şekilde yorum yapan kişi/ kişileri en kısa yoldan engelleyebilirsiniz. Engellediğiniz kişi, sizin kullanıcı profilinizi ya da paylaşımlarınızı hiç bir şekilde göremez.

İnstagram Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

İnstagram Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

İnstagram Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

1. Telefon üzerinden İnstagram’a girecekseniz, telefonunuzdan İnstagram uygulamasını açınız.

2. Engellenecek olan kullanıcı her kim ise, o kişinin profil hesabına giriyoruz.

3. Sağ üst köşede sağa doğru ok çıkartma simgesi olan simgeye tıklıyoruz. Bu kullanıcıyı engelle seçeneği ile bu kullanıcıyı kolay bir şekilde engellemeyi başarmış oluyoruz.

Engelleme yaptığımız kişi, bizim paylaşımlarımızı hiç bir şekilde kendi hesabı üzerinden görüntüleyemez, yorum yapamaz ya da beğenemez.

İnstagram Kişi Engelleme Nasıl Kaldırılır?

Engeli kaldırılacak olan kişinin profiline giriş yaptıktan sonra engelleme nasıl yaptıysak aynı şekilde giriş yapıyoruz ve buradan Bu kullanıcıyı engelle yerini çıkan Engeli Kaldır seçeneği ile kişinin engelini kolay bir şekilde kaldırabiliriz.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın