İnternet Sitelerinde ki Reklamları Engellemenin Yolları

İnternet sitelerine girdiğinizde sizlerde uygunsuz reklamlarla karşılaşıyor musunuz? Bu reklamları engellemek adına birbirinden farklı uygulamalar gerçekleştirebilirsiniz. Ancak günümüzde maalesef, reklam engelleme adına çıkan bazı programlar da, her ne kadar internet sitelerinde ki reklamları engelliyor olsa da kendi içerisinde de bir reklam ağını bilgisayarınıza kilitliyor.

+18 reklamları nasıl engellenir diye arıyorsanız eğer bu konumuzu okumanız faydalı olacaktır. Aşağıda tarayıcılara göre sizlere özel olarak temiz olduğunu düşündüğümüz bazı eklentileri paylaştık. internet siteleri reklam engelleme tekniği ile bundan böyle internet sitelerinde uygunsuz reklamları, yanınızda çocuğunuz varken görmeyeceksiniz!

İnternet Sitelerinde ki Reklamları Engellemenin Yolları

İnternet Sitelerinde ki Reklamları Engellemenin Yolları

Bu sebepten ötürü sizler direkt olarak tarayıcılarınız da engelleme eklentileri kullanarak bu sorunu kökten çözebilirsiniz.

Zararlı olarak gördüğünüz, istemediğiniz reklamlar için sizlerde aşağıda ki uygulamaları, hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız gerçekleştirebilirsiniz.

Chrome için:

Google Chrome reklam engelleme

Farklı tarayıcı kullanan dostlarımız varsa, yorum olarak istedikleri tarayıcılarda reklam engelleme eklentisini yazarlarsa, yardımcı oluruz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın