iPhone 5S Bim Aktüel Marketlerinde mi Satılacak? – Ne Zaman Satılıyor?

Bim Aktüel, son zamanların en çok ilgi gören ucuz marketlerinden birisidir. En son Apple’ın çıkarmış olduğu iPhone 5S için fiyat olarak 3,199 TL şeklinde belirtilirken, günümüzde şuanda teknoloji marketlerinin birçoğunda 16 GB bellekte ki modeli satılmaktadır. Ancak BİM Aktüel, 2.299 TL’den satışa çıkartacağını ilanlarda bildirdi.

Bim iPhone 5S

Bim iPhone 5S

Bu konuda gerçekten birçok kişinin şok olması, Bim iPhone 5S’i ucuz fiyata satması konusunda akıllarda çok sorular oluştu. Bunların geneli ise ürünün Çin malı olup olmama durumudur… Bizlerde bu konuda araştırma yaptık ve sizleri bilgilendirmek amacıyla bu konuyu açıyoruz.

Bim Aktüel, stoklarda sınırlı olacağını bildirdiği iPhone 5S’i bim marketlerinde her yerde satışa çıkartamayacağını, sadece İstanbul’un Anadolu yakasında ki mağazalarında bulundurulacağı bildirildi.

iPhone 5S Bim Aktüel’de mi Satılacak?

Evet, doğru duydunuz. Bim iPhone 5S‘i çok uygun fiyatlarda satıyor.

iPhone 5S Bim Aktüel’de ki Fiyatı Nedir?

Fiyat olarak şuanda Bim Aktüel ilanlarında duyurulara bakılırsa, 2.299 TL’den satılacağı bekleniyor.

iPhone 5S Bim Aktüel’de ki Fiyatı Neden Bu kadar UCUZ?

Ucuz olmasının sebebi ise tamamen ülkemizde satışı gerçekleştirilecek olan iPhone 5S’in Bim tarafından satılmasıyla birlikte, garantisinin olmamasıdır. Resmi olarak Distribütör garantisi olmamasından dolayı fiyat farkı olacaktır. Herhangi bir durumda telefonun kayıt sorunu ya da benzeri bir problemi bulunmamakta, normal teknoloji mağazalarından alınır gibi telefona sahip olmak mümkündür.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın