iPhone 6 İlk Görüntüleri – iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak?

Sizlere her gün güncel teknoloji haberlerini sunduğumuz www.kucukeniste.com sitesinde dilediğiniz her zaman bağlanarak, çeşitli haberleri okuyabileceğinizin bilgisini sunmak isteriz. Dilediğiniz her gün, birbirinden farklı haberlerin yapıldığı, teknolojik ürünlerin incelendiği ve tanıtıldığı kucukeniste.com sitesiyle beraber keyifli bir şekilde sizlerde istediğiniz her zaman teknolojik ürünlerden anlık haberdar olabilirsiniz.

iPhone 6 İlk Görüntüleri - iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 6 İlk Görüntüleri – iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak?

Apple markası, geçtiğimiz dönem çıkardıkları iPhone 5S ile beraber şuanda da iPhone 6 için hazırlıklara başladılar. iPhone 6 telefonu ne zaman çıkacak? gibi soruların bu aralar sıkça sorulması, iPhone 6 Türkiye’ye ne zaman gelecek? gibi soruların bir yandan merak edilmesiyle sizlere böyle bir konuyu hazırlamak istedik.

iPhone 6, yepyeni bir teknolojiyle ve modelle beraber gelirken, yeni telefonda 6 inç bir telefon kullanılacak gibi duruyor. Bunun yanı sıra iOS 7 ile geleceği belirlenmiş olan telefon ile birlikte de iOS 8 çıkartılmasına yönelik planlamalar yapılmakta, düzenlenmektedir.

Yeni telefon olarak bizlerle gelecek zaman içerisinde buluşacak olan Apple’ın ürünü olan iPhone 6, 3000 mah pil gücüne sahip olacağa benziyor. Eski telefonlar, 1500 mah pil gücündeydi.

iPhone 6 iki farklı ekran modeliyle karşımıza çıkması bekleniyor ve planlanıyor. Şöyle ki iPhone 6 4,7 inç HD ve iPhone 6 5,7 inç Full HD şeklinde 2 farklı telefon çıkartılacak. Küçük ekranda A7 işlemcisi kullanılırken, büyük ekranda ise kullanılacak işlemci A8 olacaktır.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın