iPhone’da En Yeni ve En İyi Matematik Oyunları

iPhone kullanıcıları için bu aralar birkaç paylaşımda bulunmak istiyoruz elbette… Sizlere geçtiğimiz günler içerisinde paylaştığımız bir paylaşımımız vardır, iTunes içerisinde editörler tarafından seçilmiş başarılı bir oyundu. Oyunun adı Vainglory for iPhone idi ve sizlere sitemiz üzerinden burada paylaşmıştık.

Bu hafta ise sizlere yepyeni bir oyun kategorisi içerisinde birbirinden farklı oyun modellerini önermek istiyoruz. Öncelikle oyunun kategorisi, En iyi matematik oyunlarının olduğu bir kategoridir. iTunes’u boş vaktim olduğu sırada karıştırırken karşıma çıkan bu kategoride hoşuma giden birçok oyun bulunuyor. Birçoğunu oynadım ve aslında amaçları olan belli bir kısma kadar gelebilmeyi başardım diyebilirim.

Matematik üzerine bir şeyler seviyor, sayılarla oynamayı hedefliyor, sayıları seviyor, sayılarla beraber karışık bir işlem içerisine girmeyi seven biriyseniz sizlerde eminim benim gibi bu aşağıda paylaşacağım oyunları seveceksiniz.

Lafı fazla uzatmadan önermek istediğim oyunların her birine iTunes üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede sizlerde sevdiğiniz oyunları buradan indirebileceksiniz. Bunun dışında ise Google Play ortaklığında Android işletim sistemi bir telefonunuz varsa, Google Play’de de aşağıda vereceğim isimleri araştırırsanız elbette aynı ya da benzer oyunların birçoğuna ulaşabilirsiniz.

iPhone’da En Yeni ve En İyi Matematik Oyunları

iPhone’da En Yeni ve En İyi Matematik Oyunları

En İyi iPhone Matematik Oyunları

  1. Threes!
  2. 2048
  3. Math Vs Zombies
  4. Matchstick Logical Puzzle
  5. Twelve a Dozen
  6. Numtris: best addicting logic number
  7. Sudoku 2
  8. SEQ
  9. Quento
  10. Matematik Kralı: Tam Oyunu

Oyunların isimleri bu şekilde geçiyor. Sizlere bu hafta iPhone oyunları olarak önerdiğim kategoride Matematik oyunları vardı. İlerleyen günlerde de çok iyi oyunları önüne getireceğimden emin olabilirsiniz. Gerçekten çok iyi oyunlarla beraber keyifli zamanları geçirmeyi başaracağız. Olumlu ya da eleştiri içeren her türlü yorumlarınızı bana bu konu altından yazarak ulaştırabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın