iPhone’u Hızlandırmanın Yolları

Apple markasının telefonu olan iPhone kullanan kullanıcılara özel bir paylaşımımız var, bugün… Bugün sizlerle iPhone 4, iPhone 4S ve iPhone 5 hızlandırma yollarıyla ilgili bilgi vermeye çalışacağız. iPhone 4 hızlandırma 2014 yolları nelerdir bununla ilgili aşağıda bilgi vermeye çalıştık.
Sizlerde eğer ki genel olarak bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda birbirinden farklı 5 yol sunduk. Bu yollardan her birini deneyerek en doğru ve istediğiniz şekilde sizlerde iPhone telefonunuzu hızlandırabilirsiniz.

iPhone hızlandırma yolları

iPhone hızlandırma yolları

iPhone hızlandırmanın 5 yolu

  • Multimedya dosyası dediğimiz; fotoğraf, video v.b. dosyalarınızı telefonda tutmayınız. Bilgisayarınıza yedekleyiniz. Bu sayede telefonunuzu ciddi bir yükten kurtarmayı başarmış olursunuz.
  • Gereksiz, kullanmakta olmadığınız uygulamalarınızı telefonunuzdan siliniz. Uygulamanın kaplamış olduğu alan, tasarruf olacağından telefonunuzu rahatlatacaktır.
  • Safari tarayıcınızın belli zaman aralıklarında –haftada bir önerilir- belleğini temizleyiniz. Bunu Ayarlar kısmından yapabilirsiniz.
  • Otomatik güncelleştirme durumunu kapatmanızı öneriyoruz. Devamlı arka planda çalışan bir uygulama güncelleştirme özelliği olacağından iPhone telefonunuz yavaşlar.
  • Wi-Fi açık kalırsa, Wi-Fi bağlanmak adına telefonunuz devamlı Wi-Fi arayacaktır. Eğer şarjınızın daha uzun süre gitmesini istiyorsanız Wi-Fi kapatınız.
  • iOS güncellemelerini devamlı takip edin. Telefonunuzu iOS güncellemelerinden uzak tutmayın.
Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın