İstanbul Cevahir AVM Nasıl Gidilir?

Bugün başımdan geçen bir konu hakkında sizlere bilgi paylaşımı sağlamak istiyorum. Bugün İstanbul Şişli’de ki Cevahir Alışveriş Merkezine giderken yolda birisinin bana “Cevahir avm’ye nasıl gidilir?” diye soru sormasıyla garip oldum. Şişli gibi merkezi bir yerin tam ortasında, bir diğer tabir ile göbeğinde olan Cevahir alışveriş merkezi nasıl bilinmez? diye kendi kendime sordum. Sonra düşündüm, yabancı insanların, İstanbul’a yeni gelen insanların Cevahir AVM adresi veya nasıl gidildiğiyle ilgili pek fazla bir şey bilmemesini normal karşıladım.

Aşağıda sizlere İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan Cevahir AVM’sine Metrobüs, Metro ve Otobüs ile gidilebilir yollarını anlatacağım:

istanbul cevahir avm nasil gidilir

istanbul cevahir avm nasil gidilir

Metrobüs ile İstanbul Cevahir AVM Nasıl Gidilir?
Metrobüs, her nereden binerseniz binin: Zincirlikuyu yönüne geleceksiniz. Ancak Zincirlikuyu’dan bi durak önce Mecidiyeköy durağında iniyorsunuz. Bu duraktan indikten sonra insanları takip ederseniz Mecidiyeköy meydanına varacaksınız. Buradan meydanın sağ tarafı Şişli olup sol tarafı Mecidiyeköy, Gayrettepe diye gider… Siz sağ taraftan Şişli bölgesine sapacaksınız ve ortalama 20 25 metre yürüdükten sonra karşınıza yukarda temsili olarak eklenen Cevahir AVM fotoğraf canlı olarak çıkacaktır. Böylelikle kolay bir şekilde ulaşmış olacaksınız.

İett – Otobüs ile İstanbul Cevahir AVM Nasıl Gidilir?
İett bir diğer adıyla Otobüs ile İstanbul – Şişli Cevahir Alışveriş Merkezine gelmekte çok kolaydır. Bunun için tercih edeceğiniz otobüsünüzün Şişli’ye gidiyor olması yeterlidir. Şişli’nin merkezi durağı genel anlamda Cevahir AVM önüdür. Bu da sizin kolay şekilde Cevahir AVM’ye ulaşmanız için yardımcı olacaktır.

Eğer ki yakınınızda Mecidiyeköy’e giden bir otobüs varsa, o otobüse de binebilirsiniz. Çünkü Mecidiyeköy, Şişli’nin hemen yanı başında olan bir ilçedir. Bu da sizin kolay bir şekilde, yakınınızda olan otobüse binerek Şişli Cevahir AVM’ye ulaşmanızda yardımcı olur. Böylelikle Mecidiyeköy son durağında inerek, kalabalığın yürüdüğü meydana yürüyebilir ve oradan ilk sağa dönerek Cevahir AVM’ye kalan 20 25 metrelik yolu yürüyerek AVM’ye ulaşabilirsiniz.

Metro ile İstanbul Cevahir AVM Nasıl Gidilir?
Metro ile Cevahir AVM’ye gelmek isteyenler, ‘Şişli – Mecidiyeköy’ durağında inerek direkt olarak Cevahir’in içine girebilirler. Metro durağınız Şişli – Mecidiyeköy olduktan sonra bu durakta inerek kolay bir şekilde varabilirsiniz. Çünkü sizi direkt olarak Cevahir AVM içerisine buyur eden bir alan bulunmakta olup, bu alana ulaşımınızı da yukarıda ki tabelalara bakarak gerçekleştirebilirsiniz.

3 farklı yöntemle Cevahir AVM’ye gelerek burada alışveriş yapabilir, yemek katında yemek yiyebilir veyahut kahve katına çıkarak – inerekte kahvenizi sevdiğiniz dostlarınızla beraber yudumlayıp sohbet edebilirsiniz. Keyifli gezmeler diliyorum.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın