İstanbul’da Okullar Tatil mi? – İstanbul Kar Yağışı Sebebiyle Okullar Tatil Oldu mu?

İstanbul’a kar yağdı ve tarihler bugün 11 Ağustos 2013… 10 Ağustos 2013 İstanbul kar yağışı olması sebebiyle okuyan öğrencilerin eğitime 1 günlük ara verilmesi için Vali Mutlu’ya Twitter üzerinden devamlı yazdıklarını görmekteyiz. İstanbul’da kar yağışı olunca hayat neredeyse duruyor, neredeyse birçok kişi yolda tıkanıp kalıyor…

İstanbul'da Okullar Tatil mi? - İstanbul Kar Yağışı Sebebiyle Okullar Tatil Oldu mu?

İstanbul’da Okullar Tatil mi? – İstanbul Kar Yağışı Sebebiyle Okullar Tatil Oldu mu?

Don olması sebebiyle araçlarda kaymalar oluyor, bazen hiç beklenmedik bir anda kayan arabanın yüzünden arkada ki arabaya vurmak zorunda da kalınabiliyor… Hal böyle olunca da çocukların okula gitme durumlarına 1 günlük ara verilerek trafik rahatlatılıyor. Ancak şuan için Vali Mutlu’dan ’11 Aralık 2013′ tarihi için bir tatil haberi gelmedi. Eğer ki gelirse, zannediyorum ki hem Twitter hem de haber kanallarından bilgi verecektir. Bizlerde buradan sizlerle bu durumu paylaşacağız.

İstanbul’da Hava Durumu Nasıl?

İstanbul bugün bembeyaz… Şu anda kar yağışı zayıfladı ancak kar gün boyu aralıklarla şehirde olacak ve dolaşacak gibi duruyor. Rüzgarın kuvveti de oldukça fazla. Sıcaklık ise 1 – 2 derece aralığındadır.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın