iTools ”unable to ascertain the compatibility of itunes please check out” Hatası Çözümü

Apple ürünleriniz içerisine resim, müzik, video atmak istediğinizde Bilgisayar ile cihazınızın arasında ki bağlantıyı kurduktan sonra geriye bir tek iTunes üzerinden bu işlemi gerçekleştirmek kalıyor. Ancak günümüzde maalesef iTunes kullanmak bir işkenceden başka hiç bir şey değildir.

iTools ''unable to ascertain the compatibility of itunes please check out'' Hatası Çözümü

iTools ”unable to ascertain the compatibility of itunes please check out” Hatası Çözümü

Hal böyle olunca da birçok iTunes’u kullanmakta zorlanan kullanıcılar için iTools çıkmıştır. iTools ile çok daha rahat, kolay bir şekilde resim, müzik yükleyebilir ya da silebilirsiniz. Sürükleme yöntemiyle programa attığınız resimler, videolar, müzikler direkt olarak telefonlarınıza, cihazlarınıza yüklenecektir. Ancak bazı durumlarda çeşitli hatalarla karşılaşılıyor.

Örneğin iTools yüklediniz ve iPhone telefonunuza müzik atmak istiyorsunuz. Gerekli pencereye müzikleri attığınızda iTools programı “unable to ascertain the compatibility of itunes please check out” hatası mı veriyor? unable to ascertain the compatibility of itunes please check out hatası çözümünü aşağıda sizler için yazdık.

iTools’un bilgisayarınızda çalışabilmesi için aynı zamanda iTunes programı da yüklü olması gerekir. Ancak iTools’a göre uygun iTunes sürümünün yüklü olması gerektiğini unutmamalısınız. Bu durumda iTunes sürümünüz 11.1.3 olmalıdır. Bu sürümü internette çeşitli bir çok program indirme kaynaklarından bulabilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Ardından iTools programını tekrar çalıştırdığınızda sorunsuz olarak dilediğiniz yükleme – silme işlemlerinizi iTunes’a göre çok daha rahat ve kolay yapabileceksiniz.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın