Jackson’s – İzmir

Gece hayatını seven biri misiniz? Peki tatile çıktığınızda, gittiğiniz bir yerde gece hayatınıza devam etmek ister misiniz? Eğer her yerde eğlenemediğinizi, buna göre keyifli ve gidilebilir tatil için çıktığınız yerlerde mekan arıyorsanız, www.kucukeniste.com üzerinden Gezi kategorisine girebilir ve buradan sizlere tanıttığımız çeşitli şehirlerde ki gece kulübü ve benzeri yerlere bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bugün de İzmir’de gece hayatıyla alakalı bir mekan paylaşımında bulunmak istiyoruz.

Jackson's İzmir

Jackson’s İzmir

Gazi Kadınlar Sokağı denildiğinde İzmir’de eğlence akla gelir. Bunun yanı sıra bir de gece hayatı vardır, tabi ki… Eğer Gazi Kadınlar Sokağı’nda olmak istiyorsanız ve eğlenmeyi planlıyorsanız, o halde doğru adresi seçiminiz konusunda sizlere yardımcı olalım istiyoruz. Gideceğiniz Gazi Kadınlar’da birbirinden farklı mekanlar görecek, gece hayatını geçirebileceğiniz çeşitli mekanlara tanıklık edeceksiniz. Aralarında hem keyifli hem de eğlenceli şekilde zamanınızı geçirebileceğiniz Jackson’s adlı mekan bulunmaktadır.

Buranın müzikleriyle birlikte gerçekten gece boyunca hiç durmadan eğlenecek, içeceğiniz içkilerle beraber harika bir vakit geçirebileceksiniz diyebiliriz. Müziğinin beğenildiği, gerçekten farkını girdikten sonra hissedebileceğiniz bu mekan içerisinde ayrıca ortam da güzel bir şekilde dizayn edilmiş gözüküyor… Kimsenin sıkışık olmadığı, her masanın daha rahat edebileceği şekilde ayarlanmış bir ortam içerisinde buluyorsunuz kendinizi…

Jackson's Gazi Kadınlar Sokağı

Jackson’s Gazi Kadınlar Sokağı

Birbirinden keyifli içkiler, karışımlarıyla beraber gerçekten içkinin tadını alabileceksiniz. Bununla beraber Gazi Kadınlar Sokağı içerisinde eğlenebileceğiniz birçok mekanın başında gelebilecek, lider mekandır Jackson’s… Eğer İzmir’de eğlence arıyorsanız, sizlerde gece hayatınızı tamamen bu mekan içerisinde harcayabilir ve gerçekten keyifle zamanın nasıl geçtiğini dahi hiç anlamadan güzel bir zaman geçirmeyi başarabilirsiniz.

Jackson’s – İzmir İletişim Bilgileri
Adres: Gazi Kadınlar Sokağı No:17 Alsancak (Kıbrıs Şehitleri Cad.), İzmir
TEL NO: +90 232 422 6045

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın