Kadınlara Yakışan Kıyafetler

Moda, her zaman takip edilesi ayrı bir dünyadır. Ancak modayı takip ederken bir yandan kim için süslendiğimiz, kim için bu kadar bakımlı olmaya çabaladığımızı da düşünmeliyiz… Erkekler kadınlarda hangi kıyafetleri beğeniyor? Neredeyse tüm kadınların modayı takip ederken bir yandan da alışverişlerinde düşündükleri püf noktalardan birisi de budur…

erkeklerin kadınlarda beğendiği kıyafetler

erkeklerin kadınlarda beğendiği kıyafetler

Bugün sizlere erkeklerin kadınlarda yakıştırdıkları kıyafetler neler olduğuyla ilgili aşağıda birkaç yazı yazmak istiyoruz. Hem erkek hem de kadın olarak düşüncelerimizi belirtecek olup, kendinize yakışan kombineleri oluşturarak bundan sonra sizlerde erkeğinize ya da erkeklere karşı güzel giyinebileceksiniz.

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar… Erkeklerin can alıcı noktalarından birisi olan topuklu ayakkabı, kadına yakıştıktan sonra her yerde giyilebilir diyor erkekler. Çünkü kadına en çok yakışan ayakkabı türlerinden birisi olan topuklu ayakkabı, her zaman tercih edilmeli… Ancak unutulmaması gereken bir konu var: Topuklu ayakkabıyla yürüyemeyen kadınlar, erkekler gözünde gerçekten komik ve bir o kadar itici gözüküyor. Bu nedenle kesinlikle evde ya da genç yaşta topuklu ayakkabıyla nasıl yürüneceği hakkında pratik yapılmalıdır…

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Kıyafetler

–       Skinny Jeans

Erkekler, kadında vücuda yakışan pantolonları giymelerini her zaman isterler. Çünkü bir kadın, her zaman vücudunu gösterebilecek güçte ve fizikte olması gerekir. Bacakları ortaya çıkartan, çok gösterişten uzak olan bu skinny jeansler gerçekten günümüzde erkekler tarafından kadınların tercih etmesini istediği türden kıyafettir.

Skinny Jeans

Skinny Jeans

–       Bol Tişört, Büyük Gömlekler…

Bir nevi erkeğinizin size büyük gelen bir tişörtünü giymeniz, büyük bir gömlek giyip altınıza da basit bir tayt giymeniz gerçekten sizi çekici yapar. Tabi ki illa ki sevgilinizin bir şeylerini giymek zorunda da değilsiniz. Gömlek alırken bir beden büyük alarak ya da bu bahsettiğimiz bol modelde gömlekler, tişörtler bularak da belirttiğimiz güzelliği yaşayabilir, çekici olmayı tam anlamıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmamalısınız; Bol tişört ve büyük gömlekler giymeniz, erkekler tarafından kadınların çok seksi olduğunu gösterir ve bu dile getirilir…

Her zaman elbiselerinizi seçerken seksi olduğunuza inanmalısınız. Vücut hatlarınızı en iyi ve uygun bir biçimde ortaya koyabilecek olan bir elbise seçimi önemlidir.

Yazlık elbiseleri yine tercih edilebilir giysilerdir. Bu tarz giyinen kadınlar, erkeklerin kafalarında “rahat, eğlenceli, kendine güvenen” bir kadın profili çiziyorlar.

Yaz ayları geldiğinde tercih edilebilir giysilerden birisi sizin de bildiğiniz üzere mini kot şortlardır. Kış sezonu açıldığında ise daracık siyah pantolon ya da taytlar tercih edilebilir. Ancak taytlarınızın üzerinde çok farklı desenlerin olmaması önemli bir noktadır.

Kadınlara yakışan en güzel giysilerden birisi de erkekler tarafından belirtiliyorsa, sırtı açık bluzlar denilecektir. Hatta Dünya’da en iyi kadın giyiminde ki icatlardan birisidir denilir…

Yukarı da verdiğimiz tavsiyelere uyarak harika giysiler alabilir, elbiselerinizi, ayakkabıları buna göre uyarlarsanız; erkeklerin size karşı olan ilgilerini biraz daha arttırabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın