Kadınların Erkeklerde Sevmediği Özellikleri

Sadece kadınlar değil erkeklerin de günümüzde bakımlı olması, kadınlara karşı kendilerini beğendirmeleri önemli olmaya başladı. Çünkü günümüzde gerçekten hem kadınlar olarak hem de erkekler olarak kendi içlerinde bakımlı olanlar ve bakımlı olmayanlar diye ayrılmaya başladı… Hal böyle olunca da günümüzde artık kadınlara karşı nasıl özelliklerde olmanız gerektiği de araştırılmalı, buna göre nasıl olmanız gerektiğiyle ilgili sizlere ince detaylara kadar oluşturulmuş bir yazı hazırladık.

Aşağıda ki kategoriler halinde yazdıklarınızı dikkate alarak okursanız, kadınların erkeklerde hangi özelliklerden nefret ettiğini anlarsınız… Buna göre sizlerde kendinize uygun bir çeki – düzen verirseniz, başarılı olursunuz.

Kadınların Erkeklerde Sevmediği Özellikleri

Kadınların Erkeklerde Sevmediği Özellikleri

–       Kirli tırnaklar

Hiçbir kadın, kirli tırnaklara sahip olunan bir eli tutmak istemez. Bu nedenle ellerinizle birlikte tırnaklarınızın uzun olması durumunda içlerinin de temizliği önemlidir. Ne olursa olsun, bir kadının karşısında tırnaklarınızın kirli olması, sizin pis olduğunuz anlamı katar.

Kadınların her zaman ilk baktıkları ve temizlik açısından erkekleri genelleme yaptıkları yerlerden birisi olan tırnaklarınızı temiz tutmalı ve buna göre karşınızda ki kadın ile buluşmalısınız.

–       Burun kılı

Her ne kadar burunlarımızdan nefes aldığımızda, tozun içeriye kaçmasını engellese de kıllar, burundan çıkmış haldeyse o halde sizde bir sorun var demektir! Kadınların genel anlamda tiksindikleri noktalardan birisi de burundan çıkmış olan kıllardır. Nefes alıp verdiğiniz her an, kılların hareket etmesi ve dışarıya çıkıyor olması sizi karşınızda ki kadının gözünde pis bir erkek olarak gösteri.

–       Slip mayo

Bir Alman değilseniz ya da bir Gay erkek değilseniz –Gay erkekseniz bu konunun devamını okumanıza hiç gerek yoktur : )-, kadınlara karşı bir ilginiz varsa Amerika sahillerinde Slip mayo giyerek dolaşan erkeklere asla özenmeyiniz. Çünkü gerçekten kadınların gözünde slip mayo giyen bir erkek, “ya Alman erkeğidir ya da Gay erkektir” olarak algı oluşuyor.

–       Kulak kılı

Kulak kılları, önemlidir. Çünkü aynı burun kılı gibi dikkat edilmesi gereken kulak kılları, anlamsız bir şekilde çıktıkları için görünümünüze bir eksi puan kazandırır. Kulak kılını kesmek için çeşitli cihazlar bulunuyor. Çok ucuz fiyatlarda kulak kılı makineleri alarak kullanabilirsiniz.

–       Sırt kılları

Eminim ki bir erkek olarak sizlerde sırt kıllarınızı pek sevmiyorsunuzdur… Aynı şekilde kadınlarda tüy yumağı bir canlıya hiçbir zaman sarılmak istemez. Eğer tüy yumağı bir şeye sarılmak istiyorsa, kadınların birçoğu odalarının baş köşelerinde bulunan ayı peluşlara sarılmaktadırlar.

–       Uzun bıyık

Yüzünüze uygun biçimde yapılan bıyık ya da sakallar, her zaman sizi havalı gösterir. Ancak sakallarda ve bıyıklarda uzunluk önemlidir. Çünkü belli bir kesim erkeklerin sakal ve bıyıklarına baktığımızda, moda ya da kendilerine kirli sakal bırakmaktan daha çok ziyade, gerçekten kendi sakallarıyla uğraşmıyor, pis dolaşmayı seviyormuş gibi bir hava katıyor.

–       Sarı dişler

Birçok diş macununun üretimlerinin en iyi noktalarından birisi de artık dişlerinizi kısa bir zaman içerisinde sapsarı oluştan alıyor olup, bembeyaz yapıyor olmasıdır. Dişlerinizin bakımını her zaman yapmalı, gülmekten çekinmemelisiniz. Çünkü gülen yüzle beraber ortaya çıkan dişlerinizin beyazlığı, her zaman önemlidir.

–       Ağız kokusu

Bitmek bilmeyen ağız kokunuzun oluşması, sadece sizi değil aynı zamanda çevrenizi de rahatsız eder. Sorun her nereden kaynaklanıyorsa, kısa zaman içerisinde bir tıbbi tedavi alınmalı ve ağız kokusu giderilmelidir. Kadınların birçoğu sohbet ederken erkeklerin ağız kokusunu sevmezler.

–       Ucuz Parfüm – Ucuz koku

Ucuz parfüm satın alarak kullanmanız, sizin kesenize ciddi anlamda yarar sağlar. Ancak maalesef kadınlara karşı olan parfüm sürüşünüz pek de iyi olmayacaktır. Eğer parfümünüz bulunmuyorsa, ucuz tütün kolonyası ya da diğer kokularda parfüm kullanmayınız. Erkeklerde kolonya kokusu, kadınlar tarafından pek istenmez.

–       Aşırı kaslı vücut

Aşırıya kaçan her şeyin zararlı olduğunu burada da görebiliriz. Aşırı derecede kaslı bir vücuda sahip olan erkekler, maalesef kadınlar tarafından çok fazla hayranlık uyandırmazlar. Bu nedenle bu tip kadınlara karşı uzak durmanızı öneririz.

–       ­Lömbür göbekli olmak

Çok aşırıya kaçmış olan kaslı vücutlu erkeklerin beğenilmemesini normal karşılıyorsanız, aynı şekilde göbeği gerçekten çıkmış ve pek de kendi duruşuna ilgi göstermeyen erkeklerden biriyseniz, maalesef kadınların karşısında gözden düştünüz demektir. Sizden bir adım önde olan göbeğinizin olması, sizi her ne kadar bir Türk erkeği yapıyor olsa da, kadınlar bu göbeklerden hoşlanmazlar.

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın