KafePi Kordon Lounge – İzmir

İzmir’de Cumartesi oldum mu günü yaşayabileceğiniz mekan aranır… Bunun içinse çeşitli birçok mekanlar vardır. Ancak sizlerin amacı elbette doğru mekanı bulmaktır. Sizlere bugün tanıtacağımız www.kucukeniste.com blog sitemiz içerisinde mekanımız yine yazımıza başlarken belirttiğimiz gibi İzmir’dedir… Mekanımızın adı: KafePi Kordon Lounge.

Alsancak’ta bulunan KafePi Kordon Lounge, günümüzde gerçekten genel olarak her gün yoğun olmakla birlikte Cumartesi günleri daha da bir yoğun olan, yoğunlukta olan bir yerdir. Son derece başarılı ve gerçekten gidilebilir, gidildiğinde arkadaş ortamıyla beraber eğlenilebilir bir mekandır… Gittiğiniz bu mekan içerisinde gerçekten son derece doğru yaratıcılıklar kullanılarak insanlara şaşırtıcı menüler sunulabilir, menüden istediğiniz şeylerin çok farklı olmasıyla şaşırabilir ve eğlenebilirsiniz.

kafepi izmir

Kafe Pİ İzmir

Kordona sıfır olan KafePi Kordon Lounge, denize karşı keyifle içkinizi içebileceğiniz ve arkadaşlarınızla keyifli zamanlarınızı gerçekten Kordon da geçirebileceğiniz harika bir yerdir. Çeşitli kokteylleri bulunmaktadır. Yine Kokteyllerden de seçtiklerinizi denize karşı sefa yaparak içebilir, güzel bir günü batırabilirsiniz burada…

Kordon’da geziyor ve İzmir’de Kordon’da girilebilir bir mekan arıyorsanız eğer, sizlere önerdiğimiz bu yer, gerçekten gidilip de gezebileceğiniz, her zaman keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Harika bir yer olan KafePi Kordon Lounge içerisinde dilediğiniz yemekleri de ister öğlen ister akşam vakitlerinde tüketebilir, rahatlıkla yiyebilirsiniz.

Alkol alıyor veya almıyorsunuz, hiç fark etmez. Buranın sadece alkollü bir mekan olarak tanıtılması yanlıştır. Çünkü burada öğlenleri gelerek dilerseniz öğlen yemeği de yiyebilirsiniz. Çünkü KafePi Kordon Lounge mekanının ustaları gerçekten takdir-e şayan şekilde yemekler yapmakta ve sizlerin önünüze sunmaktadır… Bir defa bile olsa İzmir’de KafePi Kordon Lounge adlı mekan tercih edilebilir ve denenebilir diyoruz.

KafePi Kordon Lounge – İzmir İletişim Bilgileri
Adres: Atatürk Cad. 1. Kordon, No:192/B Alsancak, Konak, İzmir
Tel NO: +90 232 463 1120

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın