Kale Cafe – Anadoluhisarı

Kale Cafe, Manzarasıyla bile doyuruculuğa sahip olan bir mekandır. Kahvaltı için gelinebilir bu yerde, öğlen saatlerinde yemek için gelebilirsiniz. Kale Cafe’nin bir özelliği var; Sizlere Cafe olarak hizmet sunan değil de Brunch ve Öğle yemeği olarak hizmet veren bir mekandır.

kale cafe kahvaltısı

kale cafe kahvaltısı

Sadece Brunch yapmak ya da Öğle yemeği yemek için buraya gelebilirsiniz. Buranın öğle yemeğini yerken bir yandan boğaz manzarası sizleri gerçekten doyurucu bir şekilde karşılayacaktır diyebiliriz. Kale Cafe, Anadoluhisarı’ndadır. Kahvaltı yapmak için buraya eş – dostlarınızla ya da arkadaşlarınızla gelebilirsiniz.

Kale Cafe’yi tercih etme sebeplerinizden birisi de, sevdiğiniz misafiriniz var ise ve İstanbul’da en güzel yerlerden birisinde kahvaltı yaptırmak istiyorsanız, uygun fiyatlarda burada Serpme kahvaltı yaptırabilirsiniz. Serpme kahvaltı ile Kale Cafe’de gerçekten keyifli bir Brunch geçirebilirsiniz. 2 kişilik Serpme kahvaltı 50 TL’dir. Cüzi miktarlarda hem kahvaltı yapabilir hem de gerçekten manzarasıyla keyifli bir sabah geçirebilirsiniz.

kale cafe kahvaltısı

kale cafe kahvaltısı

Çoğu zaman Kale Cafe’de dışarıda yer olmayabilir. Dışarıda ki masalarda yer olmasa da üst katlarda güzel yerlerde birçok masada yer bulma durumunuz olabilir. Çalışan personellerin samimiyeti ve müşteri memnuniyeti sağlaması gerçekten iyi bir şey… Her ne kadar yoğun olsa da, önünüzün boş kalmaması adına isteklerinizin hepsi en kısa zamanda getiriliyor.

Kale Cafe içerisinde yaptığınız kahvaltı menüsü içerisinde Su ve Çay, sınırsızdır. Dilediğiniz kadar su ve çay isteğini gerçekleştirebilirsiniz.

Kale Cafe Adresi – Kale Cafe Ulaşım:

Yahya Kemal Caddesi No. 16 34470 Rumelihisan, İstanbul

kale cafe rumelihisarı

kale cafe rumelihisarı

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın