Kanal D Alabora Yarışma Başvurusu

Kanal D ekranlarında yakın zamanda hep beraber izleyeceğimiz yeni bir yarışma geliyor… Yarışma formatıyla ilgili olarak bugün sizlere bilgiler vermek istediğimiz gibi, yarışma başvurusu için de detayları bu yazımız içerisinde yazdık. Sizlere sunuyoruz.

Yakında başlayacak olan yepyeni bir yarışma olarak bizlerle buluşacak olan Alabora yarışması, Kanal D ekranlarıyla beraber harika bir şekilde geliyor… Yarışma, yeni formatla beraber geldiği gibi daha önce görülmemiş ve duyulmamış bir yarışma olarak bizlerle buluşacak!

Kanal D Alabora Yarışma Başvurusu

Kanal D Alabora Yarışma Başvurusu

Kanal D Alabora yarışmasında 7’si kız ve 7’si erkek olan toplamda 14 yarışmacı bulunacaktır. Türkiye’nin en güzel belirlenmiş olan koylarında 13 haftalık bir süre boyunca maceraya bir tekne ile beraber açılacaklar. Yelken atacak olan yarışmacılar, kendi içlerinde rekabet göstererek büyük ödüllere sahip olmak için birbirleriyle yarışacaklar.

Hem kız hem de erkek grup, kendi içlerinde kıyasıya bir yarışa girecekler. Hem deniz hem de kumsalda kendilerini bekleyen çeşitli sürpriz oyunlarla birlikte amansız olarak çılgın bir mücadele içerisinde bulunacaktır. Kazanan tarafın para ödülüyle ödüllendirileceği bu yarışma içerisinde kaybedenler ise cezalandırılacaktır.

Alabora yarışmasında sadece güç önemli değil! Hem akıl hem beceri hem de şans faktörü ön planda olacaktır.

Bodrum ilk başta olacağı gibi bununla beraber Ege bölgesinin en güzel belirlenmiş olan koyları, sahilleri içerisinde toplamda 13 hafta Alabora yarışmasıyla geçecektir.

Alabora yarışması başvurusu nasıl yapılır?

Alabora yarışması başvurusu için şimdiden kayıtlar alınmaya başladı. Aşağıda sizlere belirtilen bağlantı üzerinden formu doldurup fotoğraflarınızı yükleyerek başvurunuzu yaptıktan sonra benzersiz ve eşsiz bir deneyime ortak olabilir, hem de büyük ödül olan 500.000 TL’yi kazanma şansını elde edebilirsiniz!

Kanal D ekranlarında izleyeceğimiz Alabora yarışma başvuru formu için Tıklayınız!

 

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın