Kanal D Aşkta ve Savaşta Dizisi

Aşkta ve Savaşta dizisi yakın zamanda Kanal D ekranlarında bizlerle buluşacak olan dizilerden birisidir. Diziyle ilgili olarak günümüzde birçok kişi tarafından merak edilen konu ise, Aşkta ve Savaşta dizisinin konusu diye tahmin ediyoruz. Bizlerde sizlere aşağıda ki bilgi paylaşımımız içerisinde Aşkta ve Savaşta dizisinin oyuncuları ile beraber Aşkta ve Savaşta dizisinin konusunu paylaştık.

Kanal D Aşkta ve Savaşta Dizisi

Kanal D Aşkta ve Savaşta Dizisi

Aşkta ve Savaşta Dizisi Konusu

2 aşığın birbirlerine olan tutku dolu aşkları, sevgilerini konu alan Aşkta ve Savaşta dizisi, gerçekten Kanal D ekranlarında şuana kadar yapılan en iyi aşk dizilerinden birisi olmaya geliyor diyebiliriz. Orijinal çekim 1996 yılında sinemaya uyarlanmış olarak film şeklinde çekilmiş konunun şimdi ise yakında dizisi bizlerle…

Aşkta ve Savaşta Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bir Aşk Hikayesi dizisi Seçkin Özdemir’in başrol oyunculuğunu paylaştığı Damla Sönmez, Aşkta ve Savaşta dizisinde rolünü aldı şimdiden… Yakında başlayacak olan dizinin başrol oyunculuğunu Damla Sönmez üstlenirken ayriyeten Feyza Civelek gibi birçok başarılı oyuncu da bu kadro içerisinde yer alacaktır.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın