Kanal D Vicdan Dizisi Bitiyor mu ? – Vicdan Dizisi Final mi Yapıyor?

Dizilerle ilgili bilgi paylaşımını her zaman www.kucukeniste.com sitesinden öğrenebilirsiniz. Birbirinden farklı günlük dizilerle ilgili olarak bilgiler sunan sitemiz, bugün sizlere ekranlara veda eden bir dizi hakkında www.kucukeniste.com adresinden bilgi verecektir. Dilediğiniz şekilde sizlerde aşağıda ki haberi okuyabilir, www.kucukeniste.com aracılığıyla en iyi şekilde bilgilenmeyi sağlamış olabilirsiniz.

Kanal D Vicdan Dizisi Bitiyor mu ? - Vicdan Dizisi Final mi Yapıyor?

Kanal D Vicdan Dizisi Bitiyor mu ? – Vicdan Dizisi Final mi Yapıyor?

Kanal D’de birbirinden farklı diziler sunulurken, birbirinden farklı diziler de tutulmamaya başladı. Bunlardan birisi de Vicdan dizisi oldu. Vicdan dizisi final mi yapacak? gibi sorular sorulmaya başlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Vicdan dizisi final yaparak sezonu bitiriyor… Bunun sebebi ise reytingler oldu.

Timuçin Esen ve Ahu Türkpençe gibi ünlü isimlerin başrolleri paylaştığı Vicdan dizisi yayından kaldırılıyor. Ciddi bir proje olarak ekranlara gelen Vicdan dizisi, büyük proje olarak adlandırılıyordu. Henüz 5 bölüm yayınlanmış olan dizinin 6. bölümüyle Final bölümü yapılacağı duyruldu.

Kanal D Ekranlarında Çarşamba akşamları olunca seyrettiğimiz Vicdan dizisi, 6. bölümü olan Final bölümüyle normalde Çarşamba günü yayınlanması gerekirken, Pazar gününe kaydırılmış olup Vicdan dizisi 6. bölüm final bölümü Pazar günü ekranlarda yayınlanacak olup, ekranlara veda edecek.

Etiketler: , ,

“Kanal D Vicdan Dizisi Bitiyor mu ? – Vicdan Dizisi Final mi Yapıyor?” için bir cevap

  1. tuğba diyor ki:

    ya allah askına kaldırmayın ya nolur hayatımda ilk kez bi diziyi izlemeye başladım oda kaldırılırsa hayata küserim emre giibi bileklerimi keserim o derece takip ediyorum yaa nolur nolurrrrrrrrr…….. :(

Bir Cevap Yazın