Kanal D Yılbaşı Gecesi Yayın Akışı

31 Aralık 2013 Salı akşamı Kanal D ekranında yılbaşına özel olarak neler yayınlanacak? Kanal D 31 aralık 2013 salı akşamı hangi programlar var? 31 Aralık gecesi Kanal D yayın akışı gibi bilgilerin bulunduğu bu bilgi paylaşımımız da sizlerle Kanal D yılbaşı gecesi yayın akışıyla ilgili detayları vermek istiyoruz.

Kanal D Yılbaşı Gecesi Yayın Akışı

Kanal D Yılbaşı Gecesi Yayın Akışı

Kanal D’nin 2014 Yılbaşı akşamı için şuanda görülen 2 adet özel programı olacaktır. Bunlardan birisi, Tolga Çevik ve Ezgi Mola‘nın olacağı “Komedi Dükkanı – Arkadaşım Hoşgeldin” programı olacaktır. Bu program, Yılbaşına özel olarak çekilmiş olup Kanal D ekranlarında seyredilebilecek. Ünlü isimlerle birlikte bu programda gerçekten çok gülecek ve eğleneceksiniz.

Kanal D’nin 2. programı ise Cem Yılmaz olacak. Cem Yılmaz’ın en son ki gösterisi Cem Yılmaz Fundamentals ile Yılbaşı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacağı gibi, televizyon ekranlarında da ilk kez bu komedi tufanını seyredeceğiz.

Saatler 20.00 olduğunda Cem Yılmaz’ın gösterisi başlarken, saatler 23.00’ü gösterdiğinde ise Komedi Dükkanı Arkadaşım Hoşgeldin’i izleyeceğiz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın