Kara Para Aşk Dizisi Oyuncu Ayrılığı

Son zamanlarda hem ilgi hem de reytinglerle ön planda olan dizi Kara Para Aşk dizisinde ayrılık var… Şok olacağınız bir ayrılık haberiyle ilgili bugün sizlere kucukeniste.com sitemiz üzerinden bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz.

Nebahat Çehre, diziden ayrılacak şeklinde bir haber yapılmış, dedikodu çıkmıştı. Ancak bu haber ya da dedikodu, hiçbir şekilde netlik kazanılmış bir bilgi değildir. Bu nedenle de oyuncuyla ilgili olarak bu yapılan haber sonrasında oyuncuyla görüşüldü ve netlik kazanıldı diyebiliriz.

kara para aşk dizisi

kara para aşk dizisi

Başrollerinde Engin Akyürek, Erkan Can ve Tuba Büyüküstün’ün bulunduğu ATV’nin dizilerinden olan Kara Para Aşk dizisi ilk sezonda gerçekten ciddi reyting derecesiyle üst sıralarda yerini almayı başardı. Dizide Zerrin karakterini canlandıran Nebahat Çehre diziden ayrılacağıyla ilgili bilgiler sunuldu.

Nebahat Çehre, Altın Kelebek Ödül Töreni içerisinde karakterini sevemediğinden dolayı diziden ayrılacağıyla ilgili açıklama yapmıştı. Zerrin geçtiğimiz Çarşamba akşamı yayınlanan sezonu finali içerisinde kızıyla birlikte bildiğiniz üzere kaza geçirmişti. Zerrin, kaza sonrasında ölmesiyle beraber diziye veda edeceği bekleniyor…

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın